10 Лютого, 2021 р., 16:57
За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології, 11 - 12 лютого по Вінницькій області та м. Вінниці очікується ускладнення погодних умов: опади у вигляді значного снігу 10-15 см., значне зниження температури повітря, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети на дорогах ожеледиця.
10 Лютого, 2021 р., 15:25
Уряд України, представники місцевої влади, НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» підписали меморандум, згідно з яким до кінця опалювального сезону тарифи на опалення та гарячу воду зростати не будуть.
09 Лютого, 2021 р., 14:18
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у Форумі «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями». На заході, організованому Міністерством освіти і науки України у Києві, учасники обговорюють стратегічні цілі розвитку освіти в період проведення адміністративно-територіальної реформи й децентралізації влади в Україні, а також – широке коло найбільш актуальних питань реформування галузі.
09 Лютого, 2021 р., 14:15
Шановні жителі Вінниччини, на сьогодні спостерігається зниження рівня розрахунків за спожитий газ з боку побутових споживачів. Так, на 1.02.2021 року жителі області заборгували ТОВ "Вінницягаз Збут" 516 млн гривень. «Левова частка боргу, а це понад 36% від усієї суми, припадає на домогосподарства м. Вінниці. Жителі обласного центру вже заборгували за газ 188,4 млн грн. Через несвоєчасну сплату побутовими споживачами за газ, наша  компанія не може розрахуватися з іншими учасниками газового ринку»,— коментує ситуацію директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.
09 Лютого, 2021 р., 10:15
Податок, який сплачується з підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів), залишається у громаді.
09 Лютого, 2021 р., 09:31
Щоб не допустити випадків обмороження та загибелі людей  від холоду,  в області щороку облаштовують пункти обігріву.
08 Лютого, 2021 р., 12:27
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 08 лютого 2021 року надійшло 17 012,5 тис.грн. податків і платежів, що становить 45,5% до планових показників на 2 місяці. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, з початку року даного податку поступило 10 967,7 тис. грн. або 64,5% до усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, з початку року надійшло 5 339,4 тис.грн., з них єдиного податку – 3 829,0 тис.грн., плати за землю – 1 203,3 тис.грн., податку на нерухоме майно – 270,1 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до бюджету громади надійшло 10 913,4 тис.грн. державних субвенцій.
05 Лютого, 2021 р., 15:22
Ожеледиця утворюється у вигляді склоподібного льоду або інею, якщо температура землі, дорожнього покриття, елементів дорожніх споруд, окремих предметів нижча, ніж -3 C, а температура повітря різко збільшується з переходом від +3 до -5 C за умов підвищеної (понад 90%) відносної вологості повітря (туман, мряка) або слабких дощових опадів. Вона з'являється першочергово, як правило, на ділянках (мостах, покритті ділянок доріг та вулиць), що проходять поблизу рік, каналів, боліт, озер та інших водойм).
05 Лютого, 2021 р., 15:08
5 лютого 2021 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради.
04 Лютого, 2021 р., 17:13
СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ЦЕНТР РОЗВИТКУ КАДРОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ! Шановні педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів освіти! Усвідомлення величезного обсягу завдань, які щодня мають розв’язувати місцеві службовці й обрані представники об’єднаних територіальних громад, спонукав нас розробити навчальну програму, що допомогла б ефективно вести повсякденні справи й водночас відкривала перспективи перед вами.