17 Лютого, 2021 р., 08:12
ТОВ «Вінницягаз Збут» за п’ять років роботи зарекомендувало себе як надійний та стабільний постачальник блакитного палива. Наразі компанія вийшла на новий рівень і пропонує представникам малого та середнього бізнесу, а також бюджетним установам не тільки газ, а й електроенергію. «На сьогодні наша компанія взяла участь у 70 відкритих торгах щодо закупівлі електричної енергії для бюджетних установ. У 23 випадках «Вінницягаз Збут» було визнано переможцем та укладено договори про співпрацю. До десятка промислових споживачів ми вже постачаємо електроенергію», — розповідає керівник компанії Василь Сопільник.
16 Лютого, 2021 р., 17:16
З 12 по 15 лютого в Тульчинській громаді, як і на більшій частині території України складні погодні умови (пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності) призвели до значних перешкод на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у Вінницькій області та комунальних дорогах Тульчинської міської територіальної громади.
16 Лютого, 2021 р., 17:12
Тульчинська міська рада, відповідно до положення  «Про порядок призначення керівників закладів культури, що перебувають у комунальній власності Тульчинської міської ради» затвердженого рішенням 30 сесії 7 скликання Тульчинської міської ради від 08.11.2018 року  № 1037 оприлюднює документи кандидатів для участі в конкурсі на посаду директора комунального закладу «Публічна бібліотека Тульчинської міської ради Вінницької області»:
16 Лютого, 2021 р., 17:07
Тульчинська міська рада, відповідно до положення  «Про порядок призначення керівників закладів культури, що перебувають у комунальній власності Тульчинської міської ради» затвердженого рішенням 30 сесії 7 скликання Тульчинської міської ради від 08.11.2018 року  № 1037 оприлюднює документи кандидатів для участі в конкурсі на посаду директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля Тульчинської міської ради Вінницької області»:
16 Лютого, 2021 р., 09:10
У розпалі друге коло відкритого чемпіонату м. Вінниці з фут залу сезону 2020  - 2021 років. Після переможного двобою з одним із лідерів вінницького фут залу – ФК «Володимир» тульчинський ФК «Патріот» зіграв іще два тури Першості.
16 Лютого, 2021 р., 09:08
10-12 лютого 2021 року “Експертний центр з питань безпеки – Україна” за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ) провели четвертий онлайн тренінг «Енергетична стійкість ОТГ та підтримка жіночого лідерства». До тренінгу долучились 21 ОТГ (38 учасниць) з 12 областей. Упродовж трьох днів учасниці активно приймали участь в обговорені питання енергетичної самодостатності, що є сьогодні надзвичайно актуальними для громад, а також роль та залучення жінок до прийняття рішень, особливо в частині енергетичних проєктів.
16 Лютого, 2021 р., 09:08
15 лютого на Всеукраїнському форумі «Україна 30» обговорювалась тема тарифів на комунальні послуги, причини зростання цін, вдосконалення ринку та підтримки людей.
16 Лютого, 2021 р., 09:07
У структурі платіжки витрати на оплату послуг з теплопостачання займають 70% в опалювальний сезон, тому питання зменшення розміру цього платежу для українських родин за рахунок скорочення споживання теплової енергії та енергоефективність в цілому є стратегічним пріоритетом.
16 Лютого, 2021 р., 09:06
Більшість постачальників газу для населення України пішли назустріч споживачам і встановили ціну реалізації палива 6,99 грн за 1 куб. м уже в січні. Відсьогодні, з 15 лютого, населення почне отримувати платіжки за газ за цією ціною.
16 Лютого, 2021 р., 09:01
Під час відкриття другого Всеукраїнського Форуму «Україна-30. Платіжки» Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що від ефективної роботи підприємств житлово-комунального господарства значною мірою залежить соціальний клімат в країні та добробут громадян.