16 Лютого, 2021 р., 09:00
Голова облдержадміністрації Сергій Борзов зазначив, що наразі в Україні житлову субсидію отримує понад 3 млн домогосподарств - 73%.
15 Лютого, 2021 р., 16:38
Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформував черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.
15 Лютого, 2021 р., 16:35
Міністерство цифрової трансформації України запустило «Гід з державних послуг» – інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
15 Лютого, 2021 р., 16:12
15 лютого 2021 року в м. Тульчині відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з території Республіки Афганістан. В заходах взяли участь голова районної Спілки ветеранів Афганістану Олексій Гордійчук та ветерани війни в Афганістані, секретар міської ради Віталій Чуба, голова районної ради Василь Неборецький, голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Поваляєва, та ін. Учасники зібрання хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих воїнів-«афганців» та полеглих захисників України в зоні проведення АТО.
15 Лютого, 2021 р., 14:59
Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
15 Лютого, 2021 р., 14:12
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 15 лютого 2021 року надійшло 21 090,1 тис.грн. податків і платежів, що становить 56,4% до планових показників на 2 місяці. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, з початку року даного податку поступило 13718,2 тис. грн. або 65% до усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, з початку року надійшло 6 547,3 тис.грн., з них єдиного податку – 4 871,0 тис.грн., плати за землю – 1 383,0 тис.грн., податку на нерухоме майно – 284,6 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до бюджету громади надійшло 14 811,2 тис.грн. державних субвенцій.
13 Лютого, 2021 р., 17:16
?Увага! Шановні водії, з 16:00 на Вінниччині буде обмежено рух транспортних засобів по всій мережі автошляхів загального користування місцевого значення
12 Лютого, 2021 р., 18:07
12 лютого 2021 року відбулося засідання комісії з жеребкування із проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Публічна бібліотека Тульчинської міської ради Вінницької області».
12 Лютого, 2021 р., 18:06
12 лютого 2021 року відбулося засідання комісії з жеребкування із проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля Тульчинської міської ради Вінницької області».
12 Лютого, 2021 р., 17:43
10 лютого 2021 р. відбулося засідання 5 сесії Тульчинської міської ради восьмого скликання, яке провів міський голова Валерій Весняний. В роботі пленарного засідання окрім 28 депутатів міської ради взяли участь голова районної ради Василь Неборецький, голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк,  керівники структурних підрозділів, працівники апарату міської ради, представники громадськості, старости сіл.