11 Грудня, 2020 р., 11:36
Українські громади – села, селища, міста – занепокоєні тим, що у нещодавно прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів. Зокрема, з наступного року припиняється зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Внаслідок такого рішення громади втратять 7,5 млрд гривень. В той же час держава втратить ефективний інструмент боротьби з тінізацією у сфері обігу пального.
10 Грудня, 2020 р., 16:18
Відповідно до "Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади" виконано роботи з капітального  ремонту дорожнього  покриття по провулку Рилєєва у м.Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області.
10 Грудня, 2020 р., 10:15
Відділ Тульчинське бюро правової допомоги інформує (З нагоди відзначення 10 грудня Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, приуроченого до Міжнародного дня прав людини) «Безоплатна правова допомога в Україні»
10 Грудня, 2020 р., 08:14
9 грудня 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров′я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності, етики, законності та зв’язків з громадськістю, комісії із земельних відносин та комісії з питань будівництва і архітектури, охорони природи, екології, благоустрою та комунальної власності.
09 Грудня, 2020 р., 15:40
Проєкт Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Тульчинської територіальної громади на період до 2030 року презентувала депутатам начальник відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Наталія Гнатенко на спільному засіданні постійних комісій.
09 Грудня, 2020 р., 08:16
8 грудня 2020 року в Тульчинській міській раді відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі. У роботі комісії взяли участь міський голова Валерій Весняний, секретар міської ради Віталій Чуба, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталій Побережник та Олена Швець.
08 Грудня, 2020 р., 10:47
Законом України внесено зміни до Примітки до статті 172 6  Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП), які уточнюють суб’єктів цього правопорушення (з огляду на положення статей 3 та 45 Закону України «Про запобігання корупції), а також дозволяють накладати адміністративні стягнення за цією статтею у випадку, коли відомості в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відрізнятимуться від достовірних на суму «від 100 до 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб», а не «від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб» як зазначено в чинній редакції.
07 Грудня, 2020 р., 16:31
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 07 грудня 2020 року надійшло 103 985,5 тис.грн. податків і платежів, що становить 78,0% до плану на рік, в тому числі за грудень місяць – 769,5 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження скоротилися на 10 960,3 тис.грн. або на 9,5%. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, з початку року даного податку поступило 72 368,2 тис. грн. або 69,6% до усіх надходжень.
07 Грудня, 2020 р., 11:43
Новий рік вже близько, тому ТОВ «Вінницягаз Збут» із радістю оголошує про початок акції, учасники якої можуть отримати подарунки до свят. Все просто: сплачуйте «Рекомендовану суму» у платіжці за листопад та автоматично ставайте учасником розіграшу сертифікатів на загальну суму 10 000 гривень на газ та 20 теплих подарунків. Серед призів: -10 сертифікатів по 1000 грн на газ; -10 термокружок; -10 пледів. Акція триває з 5 до 30 грудня 2020 року. Переможців буде обрано 31.12.2020 за допомогою сервісу random.org. Суми, зазначені у сертифікатах, будуть автоматично зараховані на особові рахунки переможців і відобразяться як переплата. Сертифікатом можна сплатити лише за спожитий газ, він не підлягає обміну на грошовий еквівалент та не може бути переданий третім особам. Виграна сума не може бути використана як сплата за доставку газу. ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного
07 Грудня, 2020 р., 11:42
Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» № 943-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 03 листопада 2020 року і який набув чинності 29 листопада 2020 року.