18 Лютого, 2021 р., 15:33
20 лютого в Україні вшановують пам’ять полеглих на Майдані Незалежності під час кривавих подій Революції Гідності. Саме цього дня 2014 року загинула найбільша кількість активістів Євромайдану. На вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 19 лютого у Тульчині пройде тиха акція «Ангели пам’яті».
18 Лютого, 2021 р., 11:34
Аналіз виконання бюджетів проводився у розрізі п‘яти показників, що характеризують фінансові аспекти діяльності об‘єднаних територіальних громад Вінницької області:  1) Власні доходи на 1 мешканця – 5 494 грн. (13 місце). Цей показник характеризує фінансовий потенціал ОТГ, спроможність забезпечувати громаду за рахунок ресурсів, які генеруються виключно на її території. 2) Рівень дотаційності бюджету – 8,1% (3 місце), що показує залежність від дотаційних ресурсів з державного бюджету. Обсяг реверсної дотації, що передана до Державного бюджету, за 2020 рік склав 9,3 млн.грн. 3) Динаміка надходжень місцевих податків і зборів за 2020 року до 2019 року – 106,4% (10 місце). 4) Питома вага видатків на утримання апарату управління у власних ресурсах – 16,1% (5 місце) 5) Фактичні капітальні видатки на 1-го мешканця за 2020 рік – 1 084 грн./особу (22 місце).
18 Лютого, 2021 р., 09:51
Біологія у школі – це навчальний предмет, що дає можливість учням пізнати довкілля та саму людину. У нинішніх реаліях зацікавити дитину вивчати навколишній світ, пізнавати самого себе складно, використовуючи лише підручник. Потрібно застосовувати щось нове, аби зацікавленість переросла у захоплення. Так, у Тульчинській ЗШ І-ІІІ ст. №1 цьогоріч розробляється проект створення кейс-уроків. До їх створення долучилися вчителі з різних предметів. Більш детально розвивають цей напрямок вчителі української мови та літератури Соловей Н.З., вчитель біології Гринько Л.Л.
18 Лютого, 2021 р., 09:46
За 2020 рік обсяг доходів загального фонду бюджету Тульчинської міської територіальної громади за рахунок усіх джерел склав 179 144,1 тис. грн., що становить 89,6 % до уточнених річних призначень. Власних та закріплених доходів надійшло в сумі 113 880,2 тис. грн. або 85,5% до уточненого плану на рік, недовиконання планових показників складає 19 369,8 тис. грн.
18 Лютого, 2021 р., 09:12
Перелік платників податків Тульчинської міської територіальної громади, яким списано податковий борг до 3060грн, що рахувався станом на 01.11.2020 року ЗАВАНТАЖИТИ
18 Лютого, 2021 р., 08:36
Член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Ольга Бабій на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка» розповіла про стратегію захисту прав споживачів газу в Україні.
18 Лютого, 2021 р., 08:30
Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» повідомив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець.
17 Лютого, 2021 р., 15:55
Народний депутат України Олександр Трухін на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка» заявив, що немає підстав не довіряти уряду, який пообіцяв, що ціни не будуть рости в рамках даного опалювального сезону.
17 Лютого, 2021 р., 15:36
Виконавчий директор з управління відходами Центральної та Східної Європи, директор компанії «Veolia» Маттіас Фогель на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка» розповів про важливість законопроєкту про управління відходами.