05 Січня, 2021 р., 08:16
До загального фонду бюджету Тульчинської міської територіальної громади за 2020 рік надійшло 113 880,2 тис.грн. власних доходів, що становить 85,5% до затвердженого плану на рік, недовиконання плану складає 19 369,8 тис.грн. Порівняно із минулим 2019 роком надходження зменшилися на 10 647,5  тис.грн. або на 8,6%.
31 Грудня, 2020 р., 14:25
Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату міської ради та від себе особисто вітаю усіх Вас з прийдешнім Новим роком!
30 Грудня, 2020 р., 17:00
29 грудня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення повторного конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради.
30 Грудня, 2020 р., 16:38
Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Багаторічний досвід свідчить – більшість надзвичайних ситуацій, зокрема, пожеж, виникають через недотримання елементарних вимог безпеки при влаштуванні новорічної ялинки, через необережність під час використання різноманітних піротехнічних виробів, через власну недбалість. Щоб уникнути неприємностей під час святкування Новорічних свят РЕКОМЕНДУЄМО:
30 Грудня, 2020 р., 12:49
З нагоди новорічних свят  Тульчинською міською радою було придбано солодкі подарунки на Новорічні свята дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, у віці від 6 до 14 років, які проживають на території Тульчинської міської ради. Працівники відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями і дітьми привітали дітей вищевказаної категорії зі святами, вручили солодощі та побажали їм та їхнім родинам міцного здоров’я, благополуччя, миру та здійснення всіх бажань у Новому 2021 році.
29 Грудня, 2020 р., 14:31
До уваги платників податків Тульчинської міської територіальної громади!!! Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та до статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями) із 1 січня 2021 року запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень державного та місцевого бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
24 Грудня, 2020 р., 15:39
На чергову сесію Тульчинської міської ради завітав запрошений гість – Леськів Віталій Володимирович - кваліфікований експерт, який презентував депутатам проєкт Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Тульчинської територіальної громади на період до 2030 року (ПДСЕР). Ціль розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату – започаткування системного підходу до управління енергетичними ресурсами громади націленого на сталий енергетичний розвиток за рахунок:
24 Грудня, 2020 р., 12:19
23 грудня на черговій сесії депутати розглянули Програму економічного і соціального розвитку Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік.
24 Грудня, 2020 р., 09:46
23 грудня 2020 року на засіданні 3 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання депутати затвердили бюджет Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік. Бюджет сформовано з урахуванням вимог Податкового і Бюджетного кодексів, Закону України «Про Державний бюджет на 2021 рік», змін до адміністративно-територіального устрою.