29 Грудня, 2020 р., 14:31
До уваги платників податків Тульчинської міської територіальної громади!!! Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та до статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями) із 1 січня 2021 року запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень державного та місцевого бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
24 Грудня, 2020 р., 15:39
На чергову сесію Тульчинської міської ради завітав запрошений гість – Леськів Віталій Володимирович - кваліфікований експерт, який презентував депутатам проєкт Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Тульчинської територіальної громади на період до 2030 року (ПДСЕР). Ціль розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату – започаткування системного підходу до управління енергетичними ресурсами громади націленого на сталий енергетичний розвиток за рахунок:
24 Грудня, 2020 р., 12:19
23 грудня на черговій сесії депутати розглянули Програму економічного і соціального розвитку Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік.
24 Грудня, 2020 р., 09:46
23 грудня 2020 року на засіданні 3 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання депутати затвердили бюджет Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік. Бюджет сформовано з урахуванням вимог Податкового і Бюджетного кодексів, Закону України «Про Державний бюджет на 2021 рік», змін до адміністративно-територіального устрою.
22 Грудня, 2020 р., 08:11
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 21 грудня 2020 року надійшло 108 917,9 тис.грн. податків і платежів, що становить 81,7% до плану на рік, в тому числі за грудень місяць – 5 701,8 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження скоротилися на 10 507,1 тис.грн. або на 8,8%. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, з початку року даного податку поступило 76 378,8 тис. грн. або 70,1% до усіх надходжень.
21 Грудня, 2020 р., 08:45
Цього року ялинку відкривали без концерту та привітань, але з дотриманням карантинних обмежень. Біля ялинки зібралися як дорослі, так і малеча, які охоче фотографувалися біля ялинки.
19 Грудня, 2020 р., 14:05
Наближаються новорічно-різдвяні свята, які несуть атмосферу чарівності, добра і милосердя. Перше таке свято - День Святого Миколая. Це святом взаємодопомоги та турботи, коли рідні вітають один одного, а небайдужі – тих, хто цього потребує.
18 Грудня, 2020 р., 10:47
Акцизний податок, у разі роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном, впливає на збільшення надходжень до місцевої казни. При цьому акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у фіскальному чеку окремим рядком.
18 Грудня, 2020 р., 08:24
17 грудня 2020 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі, на якому було розглянуто доопрацьований проєкт бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік.