22 Грудня, 2020 р., 08:11
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 21 грудня 2020 року надійшло 108 917,9 тис.грн. податків і платежів, що становить 81,7% до плану на рік, в тому числі за грудень місяць – 5 701,8 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження скоротилися на 10 507,1 тис.грн. або на 8,8%. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, з початку року даного податку поступило 76 378,8 тис. грн. або 70,1% до усіх надходжень.
21 Грудня, 2020 р., 08:45
Цього року ялинку відкривали без концерту та привітань, але з дотриманням карантинних обмежень. Біля ялинки зібралися як дорослі, так і малеча, які охоче фотографувалися біля ялинки.
19 Грудня, 2020 р., 14:05
Наближаються новорічно-різдвяні свята, які несуть атмосферу чарівності, добра і милосердя. Перше таке свято - День Святого Миколая. Це святом взаємодопомоги та турботи, коли рідні вітають один одного, а небайдужі – тих, хто цього потребує.
18 Грудня, 2020 р., 10:47
Акцизний податок, у разі роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном, впливає на збільшення надходжень до місцевої казни. При цьому акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у фіскальному чеку окремим рядком.
18 Грудня, 2020 р., 08:24
17 грудня 2020 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі, на якому було розглянуто доопрацьований проєкт бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік.
17 Грудня, 2020 р., 15:56
16 грудня 2020 року відбулася нарада в режимі онлайн для заступників з навчально – виховної роботи закладів загальної середньої освіти. В її роботі взяли участь заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Кошелап С.В. та головний спеціаліст відділу – Граб Н.П. Світлана Віталіївна основну увагу зосередила на Новому Санітарному регламенті для шкіл, який ввійде в дію з 1 січня 2021 року та особливостях роботи закладів освіти під час посиленого карантину. До відома присутніх було доведено наказ Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА №358 від 15.12.2020 року «Про продовження карантину». Головний спеціаліст відділу Наталія Петрівна презентувала учасникам наради особливості оцінювання учнів 3 класу Нової української школи та зосередила увагу на оформленні класного журналу.
14 Грудня, 2020 р., 11:38
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 14 грудня 2020 року надійшло 106 488,3 тис.грн. податків і платежів, що становить 79,9% до плану на рік, в тому числі за грудень місяць – 3 272,2 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження скоротилися на 9 110,6 тис.грн. або на 7,9%. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, з початку року даного податку поступило 74 524,5 тис. грн. або 70% до усіх надходжень.
14 Грудня, 2020 р., 09:30
Скільки часу, людської праці та фінансів витрачають лісівники Вінниччини, щоб покупець отримав якісну новорічну ялинку? Далеко не кожна людина замислюється над тим, скільки затрачено людської праці на вирощування новорічних красунь. Ми чуємо абсолютно нелогічні та навіть образливі висловлювання про те, що заготівля новорічних красунь – це знищення природи. Журналісти часто запитують лісівників про собівартість вирощеної ялинки чи сосни, саме того дерева, яке потрапляє з плантації новорічних дерев до покупця. Чим можна виміряти, оцінити ці роки праці, весь комплекс робіт багатьох спеціалістів? Тож яка справжня ціна новорічного дерева?
14 Грудня, 2020 р., 08:36
Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.
13 Грудня, 2020 р., 11:06
143 - річниця від дня народження видатного українського композитора Миколи Дмитровича Леонтовича. Генії народжуються не випадково. В тому чи іншому регіоні нашої країни з’являються концентровані енергетичні яскраві душі – зірки з безмежним потенціалом духовності, культури, науки, які дають позитивний імпульс для розвитку суспільства, дають впевненість кожному із нас, що ми є нацією.