25 Липня, 2023 р., 22:00
Не висихають сльози наших матерів, дружин та дітей через жорстоку війну, яка продовжує сіяти смерть на українські землі та забирати наших мужніх воїнів. Тих, кому б ще жити та працювати на благо України. Натомість вони стають нашою історією, героїчною пам’яттю та вічним болем.
25 Липня, 2023 р., 16:08
Чергова страшна звістка сколихнула Тульчинську громаду - на війні загинув Якобенчук Андрій Васильович  26.11.1970  року народження з с. Копіївка.
24 Липня, 2023 р., 19:37
Завтра, 25 липня о 09:00 год будемо зустрічати нашого Героя, загиблого Малюту Миколу Васильовича, жителя села Клебань.
24 Липня, 2023 р., 16:07
У боротьбі проти окупантів загинув житель міста Тульчина Марків Ярослав Володимирович, 1976 року народження.
24 Липня, 2023 р., 13:25
Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2023року № 606 «Про внесення змін до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги і підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств “Міжнародний дитячий центр “Артек”, “Український дитячий центр “Молода гвардія” і в дитячих закладах вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні», Тульчинська міська рада формує список пільгових категорій дітей на оздоровлення та відпочинок, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
24 Липня, 2023 р., 13:24
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 24 липня 2023 року з початку року надійшло 162 182,6 тис.грн. податків і платежів, що становить 58,3% до плану на рік з урахуванням змін, в тому числі за липень місяць отримано 14 779,1 тис.грн.
24 Липня, 2023 р., 11:32
Жорстока війна в Тульчинську громаду знову принесла трагічну звістку. Боронячи Україну від російського окупанта, загинув наш земляк житель села Клебань Малюта Микола Васильович, 27 листопада 1971 року народження.
20 Липня, 2023 р., 17:41
З 18 липня 2023 р. АТ «Вінницягаз» функціонує у складі Групи Нафтогаз. АТ «Вінницягаз" перейшло під державне управління Групи Нафтогаз відповідно до рішення Уряду задля стабілізації ситуації в енергетичній сфері. Підстава - Розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 травня 2022р. № 429-р "Деякі питання управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у виняткових випадках".
20 Липня, 2023 р., 08:32
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найтепліші поздоровлення з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо веселощів, смаку до життя, приємних дрібниць, яскравих моментів, здійснення мрій, успіху в справах і починаннях, успіхів у всьому. Нехай в цей день настрій буде безтурботним і сонячним, як теплий весняний день! А проблеми і неприємності назавжди підуть з життєвого шляху… А в честь світлого свята хай здійсниться найпотаємніше бажання. Щастя, любові і розуміння з близькими.