13 Липня, 2023 р., 12:39
12 липня 2023 року оголошено про старт реєстрації на Всеукраїнський онлайн-забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», що відбудеться 26 серпня за підтримки Міністерства у справах ветеранів. Захід приурочено до Дня пам’яті захисників України, що відзначається 29 серпня.
13 Липня, 2023 р., 11:43
12 липня 2023 року голова комісії Геннадій Попівкер провів засідання постійної комісії з питань будівництва і архітектури, охорони природи, екології, благоустрою та комунальної власності.
13 Липня, 2023 р., 10:25
12 липня 2023 року відбулося засідання комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади.
13 Липня, 2023 р., 09:41
Міністерство у справах ветеранів України з 1 липня відкрило електронну подачу заяв на конкурсний відбір кандидатів на помічників ветерана в межах пілотного проєкту із запровадження в Україні Інституту помічника ветерана.
12 Липня, 2023 р., 16:51
Аналітики Центру спільних дій підготували інформаційну довідку «Еконавігатор для громад: зміни та практичні поради в управлінні відходами». Вона містить детальне пояснення, як змінилося законодавство у сфері управління побутовими відходами, а також покрокові рекомендації для місцевої влади громад.
12 Липня, 2023 р., 16:49
Згідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал- соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» символіка комуністичного тоталітарного режиму, що включає назви вулиць, провулків, тощо заборонена статтею 4. На виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про географічні назви» щодо деколонізації топонімії та впорядкування використання географічних назв у населених пунктах України», Положення про порядок найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської міської ТГ, затвердженого рішенням 14 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 08 липня 2021 року № 869, висновків Комісії при виконавчому комітеті Тульчинської міської ради з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні Тульчинська міська рада наголошує на необхідності заміни адресних табличок власниками об’єктів нерухомості.
12 Липня, 2023 р., 08:36
11 липня 2023 року відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності, етики, законності та зв'язків з громадськістю (голова Поліщук В.Л.).
11 Липня, 2023 р., 15:41
Тульчинське відділення АТ «Вінницягаз» повідомляє, що у зв'язку з підготовкою газових мереж до опалювального сезону та виконанням робіт по реконструкції та ремонту газопроводів високого та середнього тиску буде припинена подача природного газу 20 липня 2023 р. в с. Нестерварка, та с. Зарічне.
11 Липня, 2023 р., 15:05
Протягом січня-червня 2023 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулось 18,8 тис. осіб, з них – 15,8 тис. осіб мали статус безробітного, - це на 20,6 тис. осіб менше, ніж в минулому році. За цей період вдалося повернути до продуктивної зайнятості 5,5 тис. громадян, які звернулись за пошуком роботи до обласної служби зайнятості, з них 4,3 тис. – зареєстровані безробітні та 1,2 тис. - працевлаштовані до набуття статусу безробітного. Рівень працевлаштування безробітних – 27,3% (по державі – 22,9%). Працевлаштування безробітних неможливе без тісної співпраці з роботодавцями. У звітному періоді 2023 року 2,6 тис. роботодавців співпрацювали з обласною службою зайнятості та подали 7,6 тис. вакансій. З них 1827 (24,2%) – у сільському господарстві, 1491 (19,7%) – у переробній промисловості, 1329 (17,6%) – в торгівлі, 439 (5,8%) – на транспорті, 517 (6,8%) – в освіті, 499 (6,6%) – в охороні здоров'я. Рівень укомплектування вакансій – 64,6% (по державі – 54,4%).
11 Липня, 2023 р., 08:14
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу, у цей святковий день, прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження! Нехай оптимізм, віра, надія допомагають Вам долати всі труднощі, нехай удача стане Вашою невід’ємною супутницею на життєвих дорогах. Миру Вам, злагоди кожної днини, родинного затишку, щастя, міцного здоров’я, довголіття і добра.