04 Серпня, 2023 р., 14:45
Сьогодні, 4 серпня 2023 року «на щиті» додому повертається наш захисник Буженко Роман Анатолійович
03 Серпня, 2023 р., 15:34
Форма роботи на засадах рекрутингу неодноразово доводила свою ефективність. Тому зараз, коли в умовах війни роботодавці відновлюють та перебудовують свій бізнес, - послуги рекрутингу актуальні як ніколи.
03 Серпня, 2023 р., 13:40
3 серпня у залі засідань Тульчинської міської ради відбулася зустріч членів родин зниклих безвісти з Марією Довжик - регіональним представником уповноваженого Кабінету Міністрів з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олега Котенка.
02 Серпня, 2023 р., 16:57
Керуючись рішенням виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 17.05.2023 року №131 «Про затвердження Порядку поліпшення якості медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади на 2023 рік», 02.08.2023 року проведено конкурс із визначення стоматологічного закладу та аптечної установи, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської теритріальної громади на 2023 рік.
01 Серпня, 2023 р., 20:38
Щоразу, коли надходять чорні новини із фронту, важко підібрати слова, щоб підтримати родину, в яку увірвалось горе, щоб передати біль, який принесла війна. Боляче, що йдуть найкращі… І ще один вірний син нашої громади навіки залишився на полі бою. Війна з російськими окупантами забрала життя Буженка Романа Анатолійовича, 08 березня 1977 року народження, жителя міста Тульчин.
01 Серпня, 2023 р., 16:23
щодо розшуку зниклих безвісти за особливих обставин, підготовлені «Національне інформаційне бюро / National Information Bureau»:
01 Серпня, 2023 р., 16:00
До загального фонду бюджету Тульчинської міської територіальної громади за січень-липень 2023 року надійшло 172 367,7 тис.грн. власних доходів, що становить 60,6% до річного плану. Планові показники на 7 місяців виконано на 100,4%, понад план отримано 654,1тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження зросли на 39 419,3 тис.грн. або на 29,7%.
31 Липня, 2023 р., 17:08
Тульчинська міська рада висловлює щиру вдячність колективу аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області за роботу з ліквідації наслідків негоди.
31 Липня, 2023 р., 15:17
У рамках проєкту «Громади, де дбають про кожного та кожну», який реалізується у Тульчинській і Брацлавській громадах, громадська організація «Гармонія» зініціювала тренінгову програму для співробітників/ць соціальної сфери Тульчинської міської ради. Програма складалася з навчально-практичних семінарів актуальної тематики. Учасники/ці пройшли тренінг з протидії емоційного вигорання та психологічної підтримки; навчилися азам проєктного менеджменту та секретам написання грантів; дізналися про шляхи, механізми та інструменти фандрейзингу і краудфандингу, а також опанували практичні навички щодо надання соціальних послуг людям з інвалідністю.