19 Липня, 2023 р., 18:11
Щодня здригається українська земля від болю, сліз та втрат. Ще один український військовий, що воював за мир та свободу нашої країни, пішов від нас. Захищаючи Україну від російської агресії, загинув - Цимбалюк Ігнат Русланович.
19 Липня, 2023 р., 10:17
На території Вінничини розпочалася кампанія по збору урожаю, тому питання недопущення травматизму на робочому місці є надзвичайно актуальним.
19 Липня, 2023 р., 10:15
17.07.2023 року під головуванням голови Тульчинської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Тульчинської міської ради, на якому розглядалися наступні питання:
19 Липня, 2023 р., 09:23
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть щирі поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у вашому домі!
19 Липня, 2023 р., 08:14
19 липня о 09:30 год будемо зустрічати нашого Героя, загиблого Цимбалюка Ігната Руслановича.
17 Липня, 2023 р., 16:58
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 17 липня 2023 року з початку року надійшло 157 063,9 тис.грн. податків і платежів, що становить 56,5% до плану на рік з урахуванням змін, в тому числі за липень місяць отримано 9 660,4 тис.грн.
17 Липня, 2023 р., 16:18
  Управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, з метою забезпечення реалізації ЗаконуУкраїни «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», з 17.07.2023 рокуоголошує прийом документів на конкурс із визначення аптечної установи та стоматологічного закладу, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади.
17 Липня, 2023 р., 09:26
 Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у роботі!
17 Липня, 2023 р., 08:38
16 Липня, 2023 р., 10:05
16 липня відзначається День бухгалтера. Появою цього професійного свята враховано значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки.