05 Липня, 2023 р., 11:32
З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж та теплових пунктів до роботи в опалювальний період 2023/24 року, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду, Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання наступних заходів, згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378:
05 Липня, 2023 р., 10:32
У конкурсі #Час_діяти_Україно 2023 Тульчинська громада має 4 проєкти-переможці!
04 Липня, 2023 р., 17:01
Допомога військовослужбовцям та їхнім родинам залишається в центрі уваги Вінницької обласної ради. Саме тому на черговій сесії одним з перших питань депутати заслухали, як виконується цільова програма. - Підтримали військовослужбовців та їхні родини. Це - найголовніший підсумок засідання Вінницької обласної ради. Вінниччина є тиловою областю. Під час війни в країні ми маємо можливість працювати. І це - наш великий обов’язок. Ми маємо розуміти, завдяки кому в нас є така можливість. Тому підтримка військовослужбовців - один із пріоритетів діяльності, зокрема, і Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, яким керує Володимир Гройсман, - сказав голова обласної ради Вячеслав Соколовий.
04 Липня, 2023 р., 16:47
У боротьбі проти окупантів загинув житель с.Суворовське Корж Євген Володимирович (1988р.н.)
04 Липня, 2023 р., 11:23
Шановні правоохоронці! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем національної поліції України. Важкі будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму, зразкової дисципліни, граничної мобілізації сил, постійної готовності до самопожертви, допомоги тим, хто потрапив у біду.
03 Липня, 2023 р., 16:57
До загального фонду бюджету Тульчинської міської територіальної громади за січень-червень2023 року надійшло 147 403,5 тис.грн. власних доходів, що становить 53,8% до уточненого річного плану. Планові показники на І півріччя виконано на 107,6%,понад план отримано 10 435,8 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження зросли на 36 297,2 тис.грн. або на 32,7%.
03 Липня, 2023 р., 16:42
Страшна війна без жалю забирає життя наших захисників, які боронять українську державу від російського окупанта.
03 Липня, 2023 р., 09:35
Зараз родина Станчєвих бореться, аби у їхньої донечки була можливість почути цей світ. Але для цього не достатньо тільки бажання.
02 Липня, 2023 р., 08:37
Шановні працівники податкової служби Тульчинської громади! . Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем податківця України!
01 Липня, 2023 р., 17:31
Жорстока війна принесла в Тиманівку ще одну страшну звістку. Щоденно ми втрачає своїх найкращих синів і доньок. Невимовна втрата, пекучий біль, сум, сльози..