20 Червня, 2023 р., 16:46
Знову в Тульчинській громаді сумна звістка - загинув наш Герой, 30-річний Ковтун Тимофій Алікович з с.Крищинці.
20 Червня, 2023 р., 11:43
Тульчинська громада знову у жалобі. На війні загинув Жабрицький Іван Миколайович з с.Клебань
19 Червня, 2023 р., 15:52
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 19 червня 2023 року з початку року надійшло 132 978,4 тис.грн. податків і платежів, що становить 48,5% до річного плану, в тому числі за червень місяць отримано 17 012,2 тис.грн. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 94 971,0 тис. грн. або 71,4% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 27 982,2 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 15 945,7 тис.грн., плати за землю – 10 093,0 тис.грн., податку на нерухоме майно – 1 693,5 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 76 314,5 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного та інших бюджетів.
19 Червня, 2023 р., 11:57
Шановні фермери Тульчинської територіальної громади!
19 Червня, 2023 р., 11:31
Щороку 18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції.   З нагоди Дня дільничного офіцера поліції секретар міської ради, завідувач сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Юрій Деркач привітали з професійним святом та нагородили почесними грамотами дільничних офіцерів Тульчинського районного відділу поліції.
19 Червня, 2023 р., 08:12
Від апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаєм Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.
18 Червня, 2023 р., 11:11
Вітаю всіх чоловіків, які носять горде звання – батько! Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу. В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня.
18 Червня, 2023 р., 09:24
Сьогодні в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції.
18 Червня, 2023 р., 09:05
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!
16 Червня, 2023 р., 15:14
У 2021 році Тульчинська громада взяла участь у проєкті "Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об'єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг", що реалізувався Solidarity Fund PL in Ukhaine.