29 Червня, 2023 р., 09:47
Працівників держорганів навчали, як писати і створювати публікації таким чином, щоб ними могли користуватися усі люди, у тому числі із порушеннями зору
29 Червня, 2023 р., 09:40
Реалізується в рамках проекту «EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні», співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
29 Червня, 2023 р., 08:46
СЕКТОР «ТУЛЬЧИНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» ІНФОРМУЄ: Щорічна відпустка під час простою та  нарахування відпускних під час воєнного стану При простої працівники фактично не працюють, але за ними згідно із законодавством зберігається місце роботи (посада) та заробітна плата повністю або частково, отож, періоди простою працівників зараховуються до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку (ч. 1 ст. 9 Закону України “Про відпустки”).
29 Червня, 2023 р., 08:38
26 червня вісім медичних закладів Вінниччини отримали апарати штучної вентиляції легень. 2 апарати ШВЛ отримала КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради від волонтерської асоціації "Мальви України".
29 Червня, 2023 р., 08:36
СЕКТОР «ТУЛЬЧИНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» ІНФОРМУЄ
28 Червня, 2023 р., 17:46
26 червня загинув наш захисник, 38-річний Сватко Дмитро Васильович з села Тиманівка. Загинув під час бойових дій на Донецькому напрямку.
28 Червня, 2023 р., 12:08
Від імені Тульчинської міської ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання з нагоди визначного державного свята - Дня Конституції України! 27 років тому Верховна Рада України прийняла Основний Закон держави – Конституцію України.
28 Червня, 2023 р., 09:02
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Насамперед бажаємо Вам міцного богатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Щиро бажаєм щастя, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди.
27 Червня, 2023 р., 16:33
Відповідно до розпорядження Тульчинського міського голови №02-05-132 від 12 травня 2023 року «Про проведення громадських слухань з обговорення проєктів рішень Тульчинської міської ради про пониження ступеню закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради та їх перейменування», 23 червня 2023 року відбулися громадські слухання у Шура – Копіївському ліцеї Тульчинської міської ради.
26 Червня, 2023 р., 14:35
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 26 червня 2023 року з початку року надійшло 139 808,2 тис.грн. податків і платежів, що становить 51,1% до плану на рік з урахуванням змін, в тому числі за червень місяць отримано 23 842,0 тис.грн.