18 Червня, 2023 р., 09:05
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!
16 Червня, 2023 р., 15:14
У 2021 році Тульчинська громада взяла участь у проєкті "Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об'єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг", що реалізувався Solidarity Fund PL in Ukhaine.
16 Червня, 2023 р., 14:47
16 червня 2023 року, відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва і архітектури, охорони природи, екології, благоустрою та комунальної власності. Депутати обговорили декілька важливих питань. Одним з питань, що винесилися на розгляд депутатів було звернення депутатів Тульчинської міської ради 8 скликання щодо заборони проведення перевірок і накладення штрафів для малого та середнього бізнесу.
15 Червня, 2023 р., 17:16
15 червня 2023 року члени міжвідомчої ради з питань з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Тульчинської міської ради, представники закладів і установ Тульчинської громади до обов’язків яких входить протидія та запобігання торгівлі людьми взяли участь у робочій зустрічі щодо функціонування НМВ та виконання законодавства у сфері протидії торгівлі людьми в рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства у Вінницькій області».
15 Червня, 2023 р., 10:25
15 червня 2023 року в Центрі культури і дозвілля відбувся показ вистави «Крок до Перемоги». Це була 15, заключна вистава гастрольного туру у громадах Вінниччини. За підтримки народної депутатки України Лариси Білозір студентський колектив «Маленький театр» мав можливість показати виставу в інших громадах Вінницької області, а також стали учасниками Всеукраїнського театрального фестивалю "День театру 2023" у м. Києві.
15 Червня, 2023 р., 09:52
14 червня 2023 року відбулося засідання постійної комісії з земельних відносин. Провів засідання голова комісії Валерій Хворостовський.
15 Червня, 2023 р., 08:17
14 Червня, 2023 р., 11:10
Початок культурно- мистецької акції о 15.00 год на площі перед Центром культури і дозвілля (будинок культури), вул М.Леонтовича, 62
14 Червня, 2023 р., 11:03
У с.Сільниця продовжуються роботи з експлуатаційного утримання, поточного дрібного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С-02-21-29 Копіївка – Сільниця. Роботи виконуються, відповідно Програми розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою на території Тульчинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, підрядною організацією «Філія Томашпільський райавтодор ДП Вінницький облавтодор» на замовлення ДП "Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області».