22 Травня, 2023 р., 12:37
Якщо тобі від 18 до 35 років і ти маєш велике бажання разом з іншими відбудовувати свою країну, переходь за посиланням прямо зараз та реєструйся:
22 Травня, 2023 р., 11:37
Сьогодні пам'ятний день – 22 травня 1861 року відбулось перепоховання Кобзаря на Чернечій горі поблизу Канева.
22 Травня, 2023 р., 09:32
22 Травня, 2023 р., 09:29
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 22 травня 2023 року з початку року надійшло 106 603,1 тис.грн. податків і платежів, що становить 39,2% до річного плану, в тому числі за травень місяць отримано 15 089,0 тис.грн. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 74 538,2 тис. грн. або 69,9% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 24 124,1 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 13 690,0 тис.грн., плати за землю – 8 647,7 тис.грн., податку на нерухоме майно – 1 611,4 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 53 929,4 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного та інших бюджетів.
22 Травня, 2023 р., 08:27
Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам'яті жертв політичних репресій. Цей день є болісним і скорботним для нашого народу. За різними даними, щонайменше 4,4 мільйонів невинних людей були піддані політичному переслідуванню в pоки масових репресій і Великого терору.
22 Травня, 2023 р., 08:09
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  найтепліші поздоровлення з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо веселощів, смаку до життя, приємних дрібниць, яскравих моментів, здійснення мрій, успіху в справах і починаннях, успіхів у всьому. Нехай в цей день настрій буде безтурботним і сонячним, як теплий весняний день! А проблеми і неприємності назавжди підуть з життєвого шляху… А в честь світлого свята хай здійсниться найпотаємніше бажання. Щастя, любові і розуміння з близькими.
21 Травня, 2023 р., 16:47
Завтра, 21 червня 2023 року зустрічаємо траурний кортеж із захисником Ковтун Тимофій Алікович, жителем с.Крищинці.
21 Травня, 2023 р., 08:00
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаєм Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.