17 Травня, 2023 р., 17:05
17 травня 2023 року міський голова Валерій Весняний провів чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд членів виконкому було винесено 33 питання, що стосуються життєдіяльності громади та її жителів.
17 Травня, 2023 р., 16:34
В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" діє вже IX конкурс для здобувачів вищої освіти під гаслом «Мотивація нескорених».
17 Травня, 2023 р., 16:32
Відповідно до статті 32 КЗпП України переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, а також переведення на роботу на інше підприємство, в установу, організацію або в іншу місцевість, хоча б разом з підприємством, установою, організацією, допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених у статті 33 КЗпП України та в інших випадках, передбачених законодавством. Не вважається переведенням на іншу роботу і не потребує згоди працівника переміщення його на тому ж підприємстві, в установі, організації на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або агрегаті у межах спеціальності, кваліфікації чи посади, обумовленої трудовим договором. Власник або уповноважений ним орган не має права переміщати працівника на роботу, протипоказану йому за станом здоров’я.
17 Травня, 2023 р., 10:44
Впродовж двох днів – 10-11 травня 2023 року партнери разом обговорювали головні аспекти розвитку муніципалітетів в Україні, включаючи фінансування, співпрацю між урядом та муніципалітетами, відновлення та реконструкцію територій, а також залучення громад до реалізації проєктів з клімату та енергії.
17 Травня, 2023 р., 08:34
В умовах адміністративно-територіальної реформи, децентралізації влади та дії правового режиму воєнного стану органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування потребують службовців з професійною освітою у сфері публічного управління, права та менеджменту. У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського на факультеті права, публічного управління та адміністрування здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти ступеня вищої освіти магістра за спеціальностями: 281 «Публічне управління та адміністрування», 081 «Право», 073 «Менеджмент в юридичній діяльності».
17 Травня, 2023 р., 08:25
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України-Міністра економіки України від 05.04.2023 № 8953/1/1-23 (до п.7 протоколу засідання Національного органу з питань протимінної діяльності від 20.03.2023) (додаються), підготувало відеоматеріали Мінреінтеграції з інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами для розповсюдження з використанням наявних засобів у громадському транспорті (міському, міжміському, регіональному) та інших цифрових носіях аудіовізуальної інформації.
16 Травня, 2023 р., 15:49
12 травня 2023 року відбулося засідання робочої групи з підготовки до відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію Алеї Нескорених та меморіального комплексу загиблим Захисникам у Тульчинській міській територіальній громаді.
16 Травня, 2023 р., 15:25
15 травня 2023 року під головуванням заступника міського голови Алли Поваляєвої відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Тульчинської міської ради
16 Травня, 2023 р., 09:48
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  найтепліші поздоровлення з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо веселощів, смаку до життя, приємних дрібниць, яскравих моментів, здійснення мрій, успіху в справах і починаннях, успіхів у всьому. А проблеми і неприємності назавжди підуть з життєвого шляху… А в честь світлого свята хай здійсниться найпотаємніше бажання. Щастя, любові і розуміння з близькими.
16 Травня, 2023 р., 08:42
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 15 травня 2023 року з початку року надійшло 102 724,6 тис.грн. податків і платежів, що становить 37,8% до річного плану, в тому числі за травень  місяць отримано 11 210,6 тис.грн. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 72 547,7 тис. грн. або 70,6% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 22 623,9 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 12 647,2 тис.грн., плати за землю – 8 224,5 тис.грн., податку на нерухоме майно – 1 577,1 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 53 183,2 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного та інших бюджетів.