23 Червня, 2023 р., 14:47
Відповідно до розпорядження Тульчинського міського голови №02-05-132 від 12 травня 2023 року «Про проведення громадських слухань з обговорення проєктів рішень Тульчинської міської ради про пониження ступеню закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради та їх перейменування», 20 червня 2023 року відбулися громадські слухання у Кинашівському та Ганнопільському ліцеях Тульчинської міської ради. (Копії протоколів додаються).
23 Червня, 2023 р., 09:55
20 червня Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Участь у засіданні взяли заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступники голови обласної Ради Дмитро Чаленко, Ігор Івасюк та Анатолій Ткач, голови районних рад, сільські, селищні й міські голови, голови постійних комісій обласної Ради та керівники політичних фракцій обласної Ради.
23 Червня, 2023 р., 08:18
23 червня в Україні відзначається День державної служби України.
23 Червня, 2023 р., 08:09
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!
22 Червня, 2023 р., 17:19
Фінансовим управлінням Тульчинської міської ради здійснюється щотижневий моніторинг стану виплати літніх відпускних працівникам закладів освіти, що фінансуються з бюджету громади. За оперативними даними розрахункова потреба в коштах для здійснення виплат працівникам закладів освіти становить 35 937,1 тис.грн., в тому числі педагогічним працівникам – 30 607,3 тис.грн. Станом на 22 червня 2023 року нараховано та профінансовано із бюджету громади відпускних з матеріальною допомогою на оздоровлення в сумі 20 503,8 тис.грн., в тому числі педагогічним працівникам – 20 037,6 тис.грн. Загалом по Тульчинській міській територіальній громаді забезпечено виплату 57,1% усієї розрахункової потреби у відпускних працівникам закладів освіти. Слід зазначити, що фінансування відпускної кампанії закладів освіти проводиться відповідно до графіку відпусток, виплати здійснюються вчасно та в повній мірі, згідно чинного законодавства.
22 Червня, 2023 р., 17:03
19 червня 2023 року, відповідно до розпорядження Тульчинського міського голови №02-05-132 від 12 травня 2023 року «Про проведення громадських слухань з обговорення проєктів рішень Тульчинської міської ради про пониження ступеню закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради та їх перейменування», відбулися громадські слухання у Білоусівському та Богданівському ліцеях Тульчинської міської ради. (Копії протоколів додаються).
22 Червня, 2023 р., 16:19
17 червня 2023 року в м.Києві відбулася фінальна частина професійного турніру з бойового самбо «LEGION FIGHT GRAND PRIX».
21 Червня, 2023 р., 16:16
Сьогодні, 21 червня 2023 року Тульчинська громада проводжала в останню путь військовослужбовця Тимофія Ковтуна, який загинув захищаючи свою рідну Україну.  Пішов на небо ще один наш Герой - мужній захисник та безстрашний воїн, житель села Крищинці Тимофій Алікович Ковтун.
21 Червня, 2023 р., 08:48
20 червня 2023 року  під головуванням голови комісії Любові Рупіної відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, підприємництва та торгівлі. На засіданні постійної комісії депутати розглянули питання: