19 Жовтня, 2023 р., 17:03
19 жовтня 2023 року у Тульчинській міській раді відбулося  засідання робочої групи з питань  підготовки проєкту бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2024 рік. До обговорення були запрошені члени робочої групи, депутати міської ради, керівники структурних підрозділів та старости сільських населених пунктів.
19 Жовтня, 2023 р., 14:45
ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ м.Тульчина: учасників бойових дій, членів їх сімей, сімей загиблих і дійсних військовослужбовців ЗСУ!!!
19 Жовтня, 2023 р., 10:26
Сьогодні, 19 жовтня 2023 року о 15:30 год зустрічаємо траурний кортеж із захисником Пацаловим Олександром Ігоровичем, жителем смт. Кирнасівка.
19 Жовтня, 2023 р., 08:24
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Бажаємо щастя безмежного, здоров'я міцного, радості щирої, успіхів у всіх починаннях, благополуччя родині та мирного неба. Нехай у Вашому житті збуваються всі мрії та задуми, а негаразди хай минають Вас і Вашу родину.
18 Жовтня, 2023 р., 16:58
Від рук агресорів загинув 27-річний нацгвардієць, житель смт.Кирнасівка Пацалов Олександр Ігорович.
18 Жовтня, 2023 р., 16:56
Сьогодні, 18 жовтня, мешканці міста Тульчина та всієї громади зібралися, щоб провести в останню дорогу загиблого військовослужбовця Пугачова Олександра Олександровича.
18 Жовтня, 2023 р., 16:22
Повне найменування суб’єкта господарювання: Комунальне некомерційне підприємство «Тульчинський обласний будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної ради»
18 Жовтня, 2023 р., 15:54
Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.