13 Листопада, 2023 р., 12:18
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 13 листопада 2023 року з початку року надійшло 277 810,6 тис.грн. податків і платежів, що становить 93,2% до плану на рік з урахуванням змін, в тому числі за листопад місяць отримано 10 352,6 тис.грн. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 195 299,4 тис. грн. або 70,3% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 61 016,1 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 33 571,3 тис.грн., плати за землю – 21 200,5 тис.грн., податку на нерухоме майно – 5 833,8 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 118 780,5 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного та інших бюджетів.
11 Листопада, 2023 р., 14:05
Від імені апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу щиро вітаю польські громади міст-побратимів Маланів, Хмільник і Рогожно та всю польську націю з великим святом – 105-м Днем Незалежності Польщі!
10 Листопада, 2023 р., 16:11
З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні буде проходити другий етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».
10 Листопада, 2023 р., 15:56
Фонд енергоефективності реалізує програму «ВідновиДІМ», мета якої — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України.
10 Листопада, 2023 р., 15:19
За підтримки програми  EU4Business Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада продовжують реалізацію проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану».
10 Листопада, 2023 р., 15:18
На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 5червня 2018 року № 130 комунальне підприємство «Тульчинводоканал» доводить до відома споживачів про намір здійснити підвищення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення у 2024 році.
09 Листопада, 2023 р., 16:48
Тульчинська територіальна громада взяла під свою опіку внутрішньо переміщених осіб, які через збройну агресію росії втратили свої рідні міста та домівки. Перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб у Тульчинській територіальній громаді відбулося 8 листопада.
09 Листопада, 2023 р., 16:43
9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
09 Листопада, 2023 р., 16:27
9 листопада 2023 року відбулася підсумкова зустріч з фахівцями ТОВ «Чотири лапи Україна» FOUR PAWS , волонтерами та представниками житлово-комунального господарства. Обговорили результати роботи зі стерилізації та вакцинації від сказу безпритульних тварин громади, яка тривала протягом двох тижнів. За цей час мобільною групою оброблено 115 тварин! І це чудовий результат!
09 Листопада, 2023 р., 08:42
Військовий з Тульчина нагороджений відзнакою Міністерства оборони України.