16 Листопада, 2023 р., 09:31
Прийміть щирі вітання від депутатського корпусу , виконавчого комітету міської ради, від себе особисто та від  всієї територіальної громади  з Вашим професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
16 Листопада, 2023 р., 09:17
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!
15 Листопада, 2023 р., 17:19
15 листопада 2023 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань  підготовки проєкту бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2024 рік. До обговорення були запрошені члени робочої групи, депутати міської ради, керівники структурних підрозділів та старости сільських населених пунктів. У засіданні робочої групи взяв участь міський голова Валерій Весняний. Під час засідання було розглянуто - уточнені показники дохідної частини бюджету громади на 2024 рік,  обсяги міжбюджетних трансфертів із Державного, обласного та бюджетів інших територіальних громад; - особливості формування видаткової частини бюджету громади на 2024 рік, проведено аналіз потреби в коштах, поданої головними розпорядниками в межах прогнозних надходжень бюджету, визначення незабезпеченої потреби в коштах на 2024 рік
15 Листопада, 2023 р., 09:29
Як виховати творчу активність та здібності? Як формувати уміння творити прекрасне? Як використовувати не традиційні форми заняття гуртка?
14 Листопада, 2023 р., 15:11
Закон про відновлення декларування  № 3384-ІХ змінив правила декларування публічних службовців. Нагадаємо, правила декларування встановлює та змінює саме Верховна Рада України.  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) мало в місячний строк привести свої роз’яснення у відповідність до цього закону. 13 листопада 2023 року їх опубліковано у Базі знань.  Наразі триває кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка завершиться до 31 січня 2024 року, тож рекомендуємо ознайомитися з оновленими роз’ясненнями. У Базі знань систематизовано найпоширеніші питання, які виникають у декларантів під час заповнення декларацій, а також роз’яснено нові положення Закону, прийнятого Верховною Радою Україні. Слідкуйте за новинами на сайті та у соціальних мережах на офіційних сторінках НАЗК у Телеграм та Фейсбук. Не знайшли відповідь на своє запитання у Базі знань – телефонуйте (044) 200-06-94.
14 Листопада, 2023 р., 10:59
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження.Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.
13 Листопада, 2023 р., 17:45
Завтра, 14 листопада 2023 року орієнтовно о 9:30 год зустрічаємо нашого Героя, загиблого Постернака Михайла Миколайовича, жителя с.Зарічне.
13 Листопада, 2023 р., 17:43
У боротьбі проти російських окупантів загинув 45-річний житель села Зарічне Постернак Михайло Миколайович.
13 Листопада, 2023 р., 12:18
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 13 листопада 2023 року з початку року надійшло 277 810,6 тис.грн. податків і платежів, що становить 93,2% до плану на рік з урахуванням змін, в тому числі за листопад місяць отримано 10 352,6 тис.грн. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 195 299,4 тис. грн. або 70,3% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 61 016,1 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 33 571,3 тис.грн., плати за землю – 21 200,5 тис.грн., податку на нерухоме майно – 5 833,8 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 118 780,5 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного та інших бюджетів.