Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Керуючись ст.ст.9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  на виконання ст.ст.7,8,10,12,14, глави 2 розділу ІІ, розділу ХІІ, ХІУ, п.5 розділу ХІХ та п.п.8 розділу ХХ Податкового кодексу України,  згідно ст.25, п.24 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тульчинська міська рада буде виносити на розгляд засідання ради проект рішення «Про встановлення та порядок справляння місцевих податків і зборів на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік».

11:01 12.04.2019

Тульчинська міська рада повідомляє, що Фондом державного майна України затверджено перелік державного майна, яке згідно чинного законодавства підлягає передачі в оренду чи приватизації у 2019 році.

На території м. Тульчина знаходяться об’єкти, які увійшли до даного переліку, а сааме група інвентарних об’єктів у складі:

11:00 10.04.2019

Запрошуємо бізнес до співпраці на Operafest Tulchyn 2019

Запрошуємо юридичних та фізичних осіб-підприємців на зустріч із організаторами Operafest Tulchyn. Нарада буде особливо корисною для представників готельно-ресторанного бізнесу, сфери послуг та роздрібної торгівлі. Головна тема обговорення – співпраця під час фестивалю Operafest Tulchyn 2019. Чекаємо на вас завтра, 10 квітня, о 14 годині у залі засідань будинку рад.

11:39 09.04.2019

4 квітня 2019 року у закладах освіти Тульчинської громади проводиться мистецький захід «#Марафон_Квітка_Тульчин»

4 квітня 2019 року у закладах освіти Тульчинської громади проводиться мистецький захід «#Марафон_Квітка_Тульчин», метою якого є популяризація феномену української народної пісні. Організатором заходу виступив відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради. Ми впевнені, що при підтримці учителів і бажанні дітей проведення таких мистецьких подій стане гарною традицією у закладах освіти ОТГ.

14:51 03.04.2019

Всеукраїнська щорічна благодійна акція «Назустріч Мрії» Міжнародного Благодійного Фонду «Сильні Духом»

Тульчинська міська рада просить підтримати проведення всеукраїнської щорічної благодійної акції «Назустріч Мрії» Міжнародного Благодійного Фонду «Сильні Духом», яка пройде з 2 квітня по 25 травня 2019 року.

17:00 01.04.2019

Круглий стіл на тему: «Що варто знати про експорт до ЄС»

В рамках виконання плану заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 09 квітня 2019 року буде проведено круглий стіл на тему: «Що варто знати про експорт до ЄС».

11:16 29.03.2019