31 Липня, 2023 р., 15:14
Відповідно до Порядку ведення державного реєстру рибогосподарських водних об’єктів (їх частин), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 року № 979 щодо надання інформації на рибогосподарські водні об’єкти, на яких здійснюється рибальство або рибництво (аквакультура), Тульчинська міська рада нагадує орендарям водних об’єктів про необхідність надання інформації про рибогосподарські водні об’єкти, на яких здійснюється рибальство або рибництво (аквакультура) до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Вінницькій області за встановленою формою (додаток 1 до Порядку) за адресою м. Вінниця, пров. Селянський, 9, або на електронну пошту rubpatuulvin@ukr.net .
28 Липня, 2023 р., 14:44
Організатор конкурсу:  Виконавчий комітет Тульчинської міської ради. 23600 Вінницька обл., м. Тульчин, вул. М. Леонтовича буд.1. E-mail: radatulchin@gmail.com
27 Липня, 2023 р., 14:26
З метою забезпечення реалізації ЗаконуУкраїни «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», керуючись рішенням виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 17.05.2023 року № 131 «Про затвердження Порядку поліпшення якості медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади на 2023рік», управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради проводить конкурс із визначення аптечної установи та стоматологічного закладу, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території  Тульчинської міської територіальної громади.
26 Липня, 2023 р., 17:04
18 липня цього року компанія АТ «Вінницягаз» перейшла під державне управління Групи Нафтогаз.
25 Липня, 2023 р., 14:49
КП “Тульчинкомунсервіс” здійснює закупівлю баків для сміття пластикових 240 літрів, зелений у кількості — 15 шт; Контейнери для сміття пластикові з плоскою кришкою 1100 літрів- 39 щт. шляхом оголошення Запиту ціни пропозиції.
24 Липня, 2023 р., 16:29
Сьогодні, 24 липня 2023 року у Вінницькій службі зайнятості стартує інформаційна кампанія приурочена до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначають 30 липня.
18 Липня, 2023 р., 09:41
28 липня 2023 року о 10-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1 (у випадку повітряної тривоги у Пункті Незламності за адресою: м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,112) відбудеться 48 сесія Тульчинської міської ради 8 скликання!!!
11 Липня, 2023 р., 18:43
12 липня 2023 року о 14:00 год в конференц-залі Тульчинської міської ради відбудеться засідання комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади
04 Липня, 2023 р., 17:11
Виконавчий комітет Тульчинської міської ради з 7 липня 2023 року оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Тульчинської міської ради.