Тульчинська міська територіальна громада

Оголошення

Шановні жителі Тульчинської міської територіальної громади

На виконання рішення Тульчинської міської ради від 20 травня 2021 року за № 706 «Про затвердження переліку послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг», згідно рішення виконавчого комітету від 16 червня 2021 року за № 179 «Про затвердження Положення про порядок видачі довідок відділом «Центр надання адміністративних послуг» Тульчинської міської ради» виконавчий комітет Тульчинської міської ради інформує, що видача довідок, які надавались Тульчинською міською радою (каб. 102) з 01 липня 2021року буде здійснюватися відділом «Центр надання адміністративних послуг» Тульчинської міської ради, за адресою: м. Тульчин, вулиця Миколи Леонтовича, 86

16:54 22.06.2021

Оголошення

Тульчинське відділення АТ «Вінницягаз» доводить до відома, що у зв’язку з виконанням робіт по підгот овці до опалювального сезону буде тимчасово припинена подача газу з 09 години 29 червня 2021 року до завершення робіт у м.Тульчині, а саме: - м.Тульчин, вулиця М.Леонтовича 11.

10:40 22.06.2021

УВАГА: КОНКУРС!

Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади психолога комунальної установи «Тульчинський центр професійного розвитку педагогічних працівників Тульчинської міської ради Вінницької області» (ЄДРПОУ 44104996, поштова адреса: 23600 Україна, Вінницька область, Тульчинський район, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1).

16:59 17.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОРЯДКОМ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО СЛУХАННЯ

Тульчинська міська рада інформує, що 29 червня 2021 року о 14.00. у приміщенні Бортницької ЗШ І-ІІ ступенів, за адресою: Вінницька область, Тульчинський район, село Бортники, вулиця Шевченка, будинок 188, відбудуться громадські слухання з питання громадського обговорення проєкту рішення Тульчинської міської ради «Про припинення юридичної особи - Бортницької ЗШ І-ІІ ступенів Тульчинської міської ради Вінницької області шляхом ліквідації».

15:04 17.06.2021

Тульчинська міська рада інформує, що 30 червня 2021 року о 14.00. у приміщенні Михайлівської ЗШ І-ІІ ступенів, за адресою: Вінницька область, Тульчинський район, село Михайлівка, вулиця Незалежності, будинок 18, відбудуться громадські слухання з питання громадського обговорення проєкту рішення Тульчинської міської ради «Про припинення юридичної особи - Михайлівської ЗШ І-ІІ ступенів Тульчинської міської ради Вінницької області шляхом ліквідації».

15:02 17.06.2021

Тульчинська міська рада інформує, що 01 липня 2021 року о 14.00. у приміщенні Сільницької ЗШ І-ІІ ступенів, за адресою: Вінницька область, Тульчинський район, село Сільниця, вулиця Центральна, будинок 48, відбудуться громадські слухання з питання громадського обговорення проєкту рішення Тульчинської міської ради «Про припинення юридичної особи - Сільницької ЗШ І-ІІ ступенів Тульчинської міської ради Вінницької області шляхом ліквідації».

15:00 17.06.2021

19 червня 2021 року буде тимчасово обмежено проїзд по вул. Незалежності - вул. Суворова (в’їзна арка Тульчин-Кінотеатр)

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради повідомляє, що у зв'язку з проведенням ремонтних робіт по влаштуванню асфальтобетонного покриття на автодорозі Немирів-Ямпіль Р-08 організацією «СК АВТОСТРОЙ» 19 червня 2021 року буде тимчасово обмежено проїзд по вул. Незалежності - вул. Суворова (в'їзна арка Тульчин-Кінотеатр).

11:14 17.06.2021

Шановні жителі Тульчинської територіальної громади !

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради з метою забезпечення на території міста чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою наголошує на необхідності 17 червня 2021 року привести та щоденно утримувати в належному санітарному стані прилеглі території закріплені за підприємствами, організаціями, установами, власниками індивідуальних будинків для поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових  територій, об’єктів масового перебування та відпочинку населення,індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків. Шановні мешканці чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас, не будьте байдужими!

16:49 15.06.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  відділу  економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  відділу  економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради:

11:02 11.06.2021

16 червня 2021 року о 10.00 год в приміщенні будинку рад по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудеться засідання 13-ої сесії Тульчинської міської ради 8 - ого скликання!!!

16:23 04.06.2021