«Євробус»

15 травня 2019 року в місто Вінниця завітає «Євробус» - автобус, що мандрує містами України задля поширення інформації про Угоду про асоціацію з Європейським союзом та можливості, які відкриває дана угода для молоді, бізнесу, громадянського суспільства, органів влади та всього населення.

09:04 15.05.2019

Вакантна посада головного спеціаліста відділу “Тульчинське бюро правової допомоги”.

Томашпільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про вакантну посаду: - головного спеціаліста відділу “Тульчинське бюро правової допомоги”. За детальною інформацією звертатись за адресою: пл. Тараса Шевченка, 6, смт. Томашпіль, Вінницької області, 24200 засоби зв'язку: (04348) 2-11-72, (067) 108-95-02 понеділок-пятниця з 09.00 — 18.00 год.

11:13 10.05.2019

До уваги жителів та гостей міста Тульчина!

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради повідомляє що, 04 квітня 2019 року, у суботу, за фінансової підтримки нашого земляка Херсонського Бориса Михайловича буде курсувати автобус за маршрутом: районний будинок культури – телевежа з 10 до 16 години. Інтервал руху – щогодини, проїзд – безкоштовний.

09:28 03.05.2019

УВАГА! РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ КОНФЕРЕНЦІЮ «КУЛЬТУРА І КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ ЯК ОСНОВА РОЗУМНОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МАЛОЇ ТЕРИТОРІЇ»

Український центр культурних досліджень у співпраці з Інститутом культурної політики та Тульчинською міською об’єднаною територіальною громадою оголошує відкриту рєстрацію на 3-ю науково-практичну всеукраїнську конференцію «Культура і креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території» (6 – 7 червня 2019 року у м. Тульчин, Вінницька обл.)

15:11 02.05.2019

Зразковий театр "Котигорошко" та зразковий музичний театр "Росинка" запрошують

24 квітня 2019 року о 14.00 год. в приміщенні районного будинку культури відбудеться вистава "Тіні Чорнобиля" за мотивами А.Екзюпері "Маленький принц" у виконанні зразкового театру "Котигорошко", керівник Любов Маслова. Та 2 травня 2019 року о 14.00 год. в приміщенні районного будинку культури відбудеться мюзикл "Колобок на новий лад" у виконанні зразкового музичного театру "Росинка", Галина Кобцева.

15:33 22.04.2019

Комунальному підприємству Тульчинської міської ради  на постійну роботу потрібні працівники

Комунальному підприємству Тульчинської міської ради на постійну роботу потрібні працівники, які мають досвід роботи теплично-парникового господарства, озеленення територій, утримання зелених насаджень з метою організації зазначеного напрямку діяльності.

16:31 17.04.2019