Оголошення

Шановні жителі багатоквартирних будинків Тульчинської ОТГ Повідомляємо Вас, що ПАТ «Вінницягаз» припинило технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирних будинках (відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання, затверджений наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15 травня 2015 року №285, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08 червня 2018 року за №674/27119). З 2019 року технічне обслуговування проводитись на умовах вільного ринку та договірних відносинах. ПАТ «Вінницягаз» проводить компанію із укладання договорів на проведення технічного обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання із співвласниками/особою, уповноваженою на це співвласниками (голови ОСББ). Тому, просимо жителів багатоквартирних будинків вирішити питання в створенні об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для подальшого та безперебійного користування газовим обладнанням та заключенні договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів з ПАТ «Вінницягаз».

10:20 18.01.2019

По вул. Воїна-афганця Олександра Подоляна запроваджується односторонній рух транспортних засобів

З 25 січня 2019 року в м.Тульчин по вул. Воїна-афганця Олександра Подоляна запроваджується односторонній рух транспортних засобів з напрямком руху від вул.Пестеля до вул.Юліуша Словацького та обмежується рух вантажних транспортних засобів вагою більше 3,5 т. по ділянці вулиці Воїна-афганця Олександра Подоляна від перехрестя вул.Полковника Ганжі – вул. Воїна-афганця Олександра Подоляна – вул. Маланівська до перехрестя вул. Юліуша Словацького – вул. Воїна-афганця Олександра Подоляна відповідно до рішення виконавчого комітету Тульчинської міської від 17 жовтня 2018 року №204 «Про організацію одностороннього руху транспортних засобів по вул.Воїна-афганця Олександра Подоляна та організацію руху вантажного автотранспорту на вулично-шляховій мережі в м.Тульчин".

14:56 10.01.2019

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З ОБГОВОРЕННЯ БЮДЖЕТУ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ ОТГ ВІДБУДУТЬСЯ 22 СІЧНЯ 2019 РОКУ

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради повідомляє, що громадські слухання з обговорення Бюджету громадських ініціатив відбудуться 22 січня 2019 року.

09:52 03.01.2019

Прийом громадян відділом земельних відносин Тульчинської міської ради з 26 грудня 2018 року по 25 січня 2019 року проводитися не буде

Шановні жителі Тульчинської об’єднаної територіальної громади (міста Тульчина, с. Суворовське, с- ща Пестеля, с. Тиманівка, с. Ганнопіль, с.Дранка, с. Одаї), просимо Вас звернути увагу на те, що з 26 грудня 2018 року по 25 січня 2019 року прийом громадян відділом земельних відносин Тульчинської міської ради не буде проводитися у зв’язку із здачею річної звітності .

08:57 26.12.2018

"Веселка грає на семи нотах"

Районний будинок культури запрошує жителів міста, депутатів, членів виконавчого комітету Тульчинської міської ради на святкову концертну програму "Веселка грає на семи нотах" з нагоди ювілею фестивалю "Дударик" 15 грудня 2018 року в 11.00 год в районний будинок культури.

09:39 11.12.2018

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на краще Новорічно-Різдвяне оформлення закладів, установ, підприємств, організацій усіх форм власності, приватних домогосподарств та прилеглих до них територій.

12:41 10.12.2018

Комунальна установа «Тульчинський міський територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Тульчинської ОТГ створена за рішенням 22 сесії Тульчинської міської ради 7 скликання від 27.03.2018 року №846, зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб 05.05.2018р. При комунальній установі «Тульчинський міський територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» з 01.06.2018 року функціонує  такий структурний підрозділ: відділення соціальної допомоги вдома.

09:32 10.12.2018

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт з тематики самоврядування

Запрошуємо журналістів до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».  Дедлайн подачі матеріалів – до 20 грудня 2018 року. Аплікаційна форма – bit.ly/ApplicationForm2018. Призери отримають грошові винагороди – від 10 до 20 тис. грн та участь у міжнародному заході. Журналісти, ЯКІ РОЗПОВІДАЮТЬ ПРО ГРОМАДИ, САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ, можуть подати свої роботи у чотирьох номінаціях: «Онлайн-публікація», «Стаття у друкованому ЗМІ», «Радіоматеріал», «Відеоматеріал». У кожну з них можна подати не більше однієї роботи.

10:29 16.11.2018