Оголошення

До відома керівників підприємств, організацій, установ та застрахованих осіб Тульчинського району!

Тульчинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України   Вінницької області  проводиться верифікація даних Реєстру застрахованих осіб (РЗО) Державного реєстру загальнообов’язкового соціального страхування, тобто перевірка по виявленню розбіжностей  у ідентифікаційному номері застрахованих осіб, які працювали на підприємствах, організаціях, установах Тульчинського району.

15:34 07.08.2018

ПОДІЛЬСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ЦЕНТР

Кожного дня у будь-якій територіальній громаді можуть виникнути питання, що потребують кваліфікованої юридичної допомоги. А тому обізнаність громади у тому, де. У таку допомогу отримати, є тим фундаментом, що стане запорукою уникнення можливого порушення прав, свобод та інтересів.

08:30 25.07.2018

Розпочався прийом документів для участі у конкурсі «ЛЮДИНА РОКУ»

У грудні 2018 році відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року». Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

16:23 24.07.2018

Шановні мешканці громади!

Тульчинська міська рада повідомляє, що 24 липня 2018 року о 17.00 год. 15 хв. в  приміщенні адміністративної будівлі по вул. М. Леонтовича,1 в залі засідань відбудуться громадські слухання .

11:44 13.07.2018

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

09:37 06.07.2018

2 червня у с. Четвертинівка Тростянецького району відбудеться Всеукраїнський фестиваль козацької традиційної культури «Батозька битва»

Вже другий рік ГО «Життя та розвиток громад» опікується цим фестивалем, який покликаний сприяти національно-патріотичному вихованню дітей та молоді Вінниччини, а також дає черговий поштовх у напрямку туристичного розвитку регіону.

16:59 01.06.2018

Оголошення про проведення конкурсу

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування спеціаліста-бухгалтера відділу  бухгалтерського обліку, планування та  звітності  Тульчинської міської ради.

10:24 01.06.2018