Тульчинська міська територіальна громада

Спростування помилкової інформації

На офіційному сайті Тульчинської міської ради http://tulchynska.gromada.org.ua/ 19 серпня 2021 року  у файлі поіменного голосування 16 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 19 серпня 2021 року оприлюднена інформація  про голосування  з питання порядку денного №59 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки у власність Губрій Сергію  Григоровичу»,  яке було включено до порядку денного 16 сесії, але при затвердженні порядку денного в цілому було знято  з розгляду на сесії для додаткового вивчення та рішення з данного питання не приймалося.

17:10 23.09.2021

16 вересня 2021 року о 10.00 год в приміщенні будинку рад по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудеться засідання 17-ої (позачергової) сесії Тульчинської міської ради 8 - ого скликання!!!

10:48 14.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ про збір ідей проектів для розробки плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Тульчинської територіальної громади на період 2021-2023 роки

Стратегія розвитку Тульчинської територіальної громади до 2030 року (далі – Стратегія) затверджена рішенням 10 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 23.04.2021 року №623 - є основним документом на довгострокову перспективу, який визначає напрями подальших дій у сфері реформування та економічного розвитку громади. Стратегія – визначення майбутнього, до якого прагне громада! Її наявність допоможе досягнути успіху у реалізації будь-яких проєктів.

16:35 13.09.2021

Тульчинська міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської міської ради (повторно).

16:54 10.09.2021

Легкоатлетичний пробіг

10 вересня 2021 року о 11 годині  у рамках заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні, з метою  пропаганди здорового способу життя, популяризації та розвитку легкої атлетики, організації спортивного дозвілля дітей та молоді  проводиться легкоатлетичний пробіг.

15:58 02.09.2021

Шановні жителі Тульчинської міської територіальної громади!

В Тульчинській міській раді розпочато процес формування проєкту бюджету на 2022 рік.Ви можете вплинути на місцеву бюджетну політику. Все що вам необхідно для цього, надати свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані бюджетні кошти в наступному році.

14:32 02.09.2021

«Переваги програми «ЕНЕРОДІМ» для громад та ОСББ»

Асоціація об’єднаних територіальних громад за підтримки та участі Фонду енергоефективності, з метою підвищення обізнаності голів територіальних громад, посадових осіб органів місцевого самоврядування та голів ОСББ щодо механізмів фінансування заходів із енергомодернізації багатоквартирних будинків, запрошує  на безкоштовний тематичний тренінг/семінар на тему:

14:44 27.08.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території для будівництва дільниці з виробництва органічних добрив на території Тульчинської міської ради (за межами населеного пункту) Вінницької області. 2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Тульчинська міська рада. 3. Передбачувана процедура громадського обговорення: а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для будівництва дільниці з виробництва органічних добрив на території Тульчинської міської ради (за межами населеного пункту) Вінницької області розпочато з дня їх оприлюднення на сайті Тульчинської міської територіальної громади (http://tulchynska.gromada.org.ua/feedback/) та триватиме 15 днів. б) Зауваження і пропозиції подаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника надаються протягом 15 днів з дня оприлюднення. в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Управління житлово – комунального господарства, благоустрою, комунальної  власності та містобудування і архітектури Тульчинської міської ради; відповідальна особа - Начальник управління: Волк Олександр Володимирович; поштова адреса: пров. Брацлавський 6, м. Тульчин, Тульчинський район, Вінницька область,поштовий індекс 23600, e-mail: 22603@ukr.net

08:15 27.08.2021

Патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за воїна України»

29 серпня 2021 року в 11.00 на Тульчинському міському стадіоні «Колос» (м. Тульчин вул. Трембецького 2а) до «Дня пам’яті», з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу громадян, відбудеться патріотичний забіг в пам'ять воїнів «Шаную воїнів, біжу за воїна України».

12:28 26.08.2021