Шановні споживачі природного газу!

Адміністрація Тульчинського газового господарства нагадує, що з 17 вересня і по 17 жовтня проводиться «Місячник з безпечного і заощадливого використання газу в побуті». Прохання до всіх споживачів при експлуатації газових приладів суворо дотримуватись правил користування. При виявленні запаху газу негайно перекрийте всі крани, провітріть приміщення і викличте аварійну газову службу по телефону «104». Не забувайте вчасно розраховуватись за спожитий газ.

16:18 10.10.2018

Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом головними розпорядниками бюджетних коштів до проекту бюджету громади

На виконання Плану заходів з підготовки проекту бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади за програмно-цільовим методом на 2019 рік та прогнозу бюджету на 2020-2021 роки, фінансовим управлінням Тульчинської міської ради розроблено та затверджено Інструкцію з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом головними розпорядниками бюджетних коштів до проекту бюджету громади, затверджену наказом фінансового управління Тульчинської міської ради №31 від 01.10.2018 року.

09:41 08.10.2018

Довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб видаються спеціалістом І категорії з питань формування та ведення реєстру територіальної громади за адресою: вул. Миколи Леонтовича, буд.86

Довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, відповідно до рішення виконавчого комітету від 19 вересня 2018р. №172, видаються спеціалістом І категорії з питань формування та ведення реєстру територіальної громади за адресою: вул. Миколи Леонтовича, буд.86 (бувше приміщення РАЦС).

15:37 24.09.2018

Оголошення про проведення конкурсу

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: - провідного спеціаліста бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності Тульчинської міської ради (на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років).

15:39 14.09.2018

Жителів Тульчинської ОТГ запрошують взяти участь у всеукраїнському заході – «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак

З 20 по 23 вересня поточного року в урочищі Холодний Яр, що на Черкащині, відбудеться всеукраїнський захід – «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак, спрямована на вшанування героїв українського народу, які боролися за незалежність та територіальну цілісність держави.

15:38 31.08.2018

Закриття бархатного сезону

Увага ветерани, члени профспілок, молодь! Рассєйка – краща оздоровча зона відпочинку чорноморського узбережжя, перлина півдня. За останні два літа оздоровилось 275 жителів Тульчинщини. Вартість доби проживання з 3-х разовим харчуванням 200 грн.. Тривалість відпочинку 7 днів. Виїзд 7-го вересня.

15:31 30.08.2018

До уваги жителів Тульчинської об’єднаної територіальної громади

Наказом Міненерговугілля від 10.05.2018 № 250, зареєстрований в Міністерстві юстиції України ЗО травня 2018 р. № 646/32098 визнано таким, що втратив чинність, наказ Державної акціонерної холдингової компанії «Укргаз» від ЗО липня 1997 року № 35 «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 02 жовтня 1997 року за № 451/2255 на підставі якого ПАТ «Вінницягаз» виконувало технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання та їх випробування на щільність в житлових багатоквартирних будинкам м. Вінниці та Вінницької області.

12:53 09.08.2018

Не будьте байдужими до свого майбутнього!

Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області звертає увагу фізичних осіб – підприємців Тульчинського та Немирівського районів, та осіб які проводять незалежну професійну діяльність щодо зобов’язання сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та своєчасне подання звітності до органів Державної фіскальної служби України.

10:49 09.08.2018

Актуальна тема сьогодення - боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”

Актуальною темою сьогодення є питання детінізації та легалізації заробітної плати  яка набуває великої актуальності, адже від розміру отриманої заробітної плати залежить рівень соціального захисту людини.

09:54 08.08.2018