Оголошення

Тульчинська міська рада запрошує взяти участь у прибиранні території колишнього палацу Потоцьких під час проведення Міжнародного оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2018

Тульчинська міська рада запрошує жителів м. Тульчина, віком старше 16 років, взяти участь у прибиранні з 16.00 год. до 22.00 год. території колишнього палацу Потоцьких під час проведення Міжнародного оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2018 упродовж 8-10 червня 2018 року. Оплату праці гарантуємо. За більш детальною інформацією звертатись за тел.. 097-901-72-57.

14:38 31.05.2018

Шановні жителі об’єднаної  громади!

Тульчинська міська рада повідомляє, що 30 травня  2018 року о 17 год. 15 хв. в приміщенні будинку рад  по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудуться громадські слухання.

12:21 15.05.2018

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: провідного спеціаліста відділу розвитку інфраструктури та будівництва Тульчинської міської ради

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на перевірку знань Конституції України, Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень ради та її виконавчих органів з питань розвитку інфраструктури об’єктів будівництва.

08:53 27.04.2018

22 травня відбудеться всеукраїнська конференція «Від прогнозування розвитку до SMART-спеціалізації територій»

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу (МСБ), об’єднаних територіальних громад (ОТГ), представників органів державної влади та зацікавлених у розвитку територій взяти участь у всеукраїнській конференції  «Від прогнозування розвитку до SMART-спеціалізації територій», яка відбудеться 22 травня у м. Хмельницькому. Конференція організовується Центром підтримки бізнесу у м. Хмельницькому за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business.

10:43 26.04.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Керуючись ст.ст.9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  на виконання ст.ст.7,8,10,12,14, глави 2 розділу ІІ, розділу ХІІ, ХІУ, п.5 розділу ХІХ та п.п.8 розділу ХХ Податкового кодексу України,  згідно ст.25, п.24 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тульчинська міська рада буде виносити на розгляд засідання ради проект рішення «Про  встановлення та порядок справляння місцевих податків і зборів на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік».

16:25 23.04.2018

Запрошуємо до участі у проекті!

Проект «Село. Кроки до розвитку», який реалізовується в рамках Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт» другий рік поспіль оголошує конкурсний відбір щодо надання мікрогрантової підтримки громадських ініціатив. Грант у розмірі 50 000 грн (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту у рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» отримають переможці конкурсу.

16:21 20.04.2018

До уваги жителів громади

В даний Чай Україна переживає складний період в своїй історії, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет від збройної агресії, відстоює свою незалежність, за яку платив і продовжує платити дорогою ціною український народ. Тому основною метою сьогодення є об’єднання та не байдужість, адже, єдність - це могутня сила, яка подолає будь-якого ворога. Для того, щоб забезпечити мир та спокій, нашій країні необхідно згуртуватись.

12:16 19.04.2018