«Обжинки – 2019р.»

21 серпня 2019 року  по вул. Миколи Лентовича 55 (площа «Європейська») о 10 год. відбудеться урочистості з нагоди підведення підсумків збирання ранньої групи зернових та зернобобових культур урожаю 2019 року підприємствами Вінницької області за участю голови Вінницької ОДА Коровія В.В. та голови Вінницької обласної ради Олійника А. Д. Також планується парад техніки, демонстрація засобів захисту, насіння та тваринницького обладнання, огляд світлиць з досягнень сільськогосподарського виробництва, проведення ярмаркових заходів з можливістю придбання сільськогосподарської продукції безпосередньо від товаровиробників.

16:51 16.08.2019

Шановні жителі громади! ОГОЛОШЕННЯ!

В 2020 році відбудеться Всеукраїнський перепис населення. Матеріали перепису - важливе джерело даних для розробки планів подальшого соціально-економічного розвитку країни та підвищення рівня життя народу.

16:18 13.08.2019

До уваги представників готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

30 жовтня – 1 листопада у м. Львів (Львівський Палац Мистецтв, вул. Коперника,17) відбудеться Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності – 2019. У рамках Форуму одночасно будуть працювати ХХ Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» та ХІІІ спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес».

14:57 07.08.2019

До уваги дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Тульчинської міської ради

З метою своєчасного подання списків дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, для розгляду питання щодо можливості забезпечення житлом, просимо ВАС у найкоротші терміни поновити документи в обліковій справі по квартирному обліку

16:54 06.08.2019

Увага! Амброзія полинолиста!

Амброзія полинолиста - один з небезпечних карантинних організмів. Через свою виняткову шкодочинність, негативний вплив на здоров’я людей амброзія посідає одне з перших місць серед злісних бур’янів. Амброзія полинолиста засмічує усі польові культури, сади, городи, узбіччя доріг, залізничні насипи, луки та пасовища, пустирі та інші необроблювані землі. Надмірно висушує і виснажує ґрунти, при великому забур'янені культурні рослини гинуть.

14:42 02.08.2019

Оголошення про збір пропозицій на придбання житла

Тульчинська міська рада на виконання Порядку умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 із змінами, оголошує прийом пропозицій від власників нерухомого майна (однокімнатних квартир), які виявили бажання продати власні житлові об’єкти, для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що перебувають на квартирному обліку за кошти державного бюджету.

17:07 01.08.2019

Не відбувся конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками

Тульчинська міська рада повідомляє про те, що конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками на території м. Тульчин співвласниками яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1 який було оголошено 31 травня 2019 року не відбувся в назначений час 03 липня 2019 року о 14 годині, оскільки до конкурсної комісії не надійшло жодної заяви.

09:16 23.07.2019