Тульчинська міська територіальна громада

Патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за воїна України»

29 серпня 2021 року в 11.00 на Тульчинському міському стадіоні «Колос» (м. Тульчин вул. Трембецького 2а) до «Дня пам’яті», з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу громадян, відбудеться патріотичний забіг в пам'ять воїнів «Шаную воїнів, біжу за воїна України».

12:28 26.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТУЛЬЧИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

16:19 25.08.2021

29 серпня - День пам’яті захисників України

Щорічно, 29 серпня, в країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день – данина пам’яті за нашими славними синами, які в різні часи, а особливо – в період російської агресії на сході України, поклали свої життя за нашу свободу і мирне співіснування.

09:26 18.08.2021

19 серпня 2021 року о 10.00 год в приміщенні будинку рад по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудеться засідання 16-ої  сесії Тульчинської міської ради 8 - ого скликання!!!

14:40 09.08.2021

Звертаємось до землевласників і землекористувачів. Локалізація та ліквідація амброзії полинолистої

Амброзія полинолиста – карантинний бур’ян, обмежено поширений на території України, шкодочинність складається зі зниження врожайності с/г культур, засмічення врожаю с/г культур, погіршення якості кормів, зниження продуктивності пасовищ і негативного впливу на здоров’я.  засмічує всі польові культури, особливо просапні та зернові, а також городи, сади, луки, пасовища, полезахисні лісосмуги, часто зустрічається на узбіччях залізниць, шосейних і ґрунтових доріг, по берегах річок і ставків.

14:33 05.08.2021