Тульчинська міська територіальна громада

ДО УВАГИ ВОДІЇВ! ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ПО с.МАЗУРІВКА!

Тульчинська міська рада повідомляє, що з 06.07.2021р. по 20.08.2021 р. буде тимчасово обмежено рух по с. Мазурівка  у зв’язку з ремонтом мосту. Ремонтні роботи проводяться в рамках проведенням поточного середнього ремонту автомобільної дороги Р-08 «Немирів-Ямпіль».

09:21 08.07.2021

Важлива інформація для бізнес-спільноти

Відділ Центр надання адміністративних послуг Тульчинської міської ради інформує про те, що у зв’язку з набранням чинності Наказу Міністерства фінансів України № 163 від 19.03.2021 року «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» , з 11.07.2021 по 11.10.2021 р. Усі юридичні особи (окрім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об’єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевогосамоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій) мають зазначити в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань інформацію про свого кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї массового знищення», шляхом подання до державного реєстратора наступних документів:

09:31 06.07.2021

8 липня 2021 року о 10.00 год в приміщенні будинку рад по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудеться засідання 14-ої сесії Тульчинської міської ради 8 - ого скликання!!!

16:22 25.06.2021

ДО УВАГИ ВОДІЇВ! ЗАКРИТТЯ ПЕРЕЇЗДУ!

ВП "Жмеринська дистанція колії" повідомляє, що у зв'язку з невідкладними ремонтними роботами залізничного переїзду, що знаходиться в с.Маяки, на кілометрі 49 автодороги Р-08 Немирів-Ямпіль, по заміні переїзного настилу, даний переїзд буде закритий з 09.00год 25.06.2021 по 01.07.2021 для руху автотранспорту.

16:45 24.06.2021

27 червня 2021 року о 12.00 годині в с.  Білоусівка відбудеться обласний фестиваль народної творчості імені Костя Широцького « Кроковеє колесо». Запрошуємо всіх на свято.

10:35 23.06.2021

Будуть демонтовані торговельні кіоски, які облаштовані на земельній ділянці по вул. Миколи Леонтовича 39а (вхід в ринок)

16 червня 2021 року на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про створення робочої групи для організації та проведення робіт з демонтажу торговельних кіосків, які облаштовані на земельній ділянці по вул. Миколи Леонтовича 39а (вхід в ринок) без дозвільних документів на їх розміщення та документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою.

08:30 23.06.2021

Збільшено тариф на послуги з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті №1 загального користування у м. Тульчині «Газове господарство – Плодоконсервний завод»

16 червня 2021 року на засіданні виконавчого комітету розглянуто звернення перевізника – фізичної особи-підприємця Тимчика М.О. про погодження збільшення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті №1 загального користування у м. Тульчині «Газове господарство – Плодоконсервний завод» у розмірі 10,00 грн. з перевезення одного пасажира та багажу; 5 грн. з перевезення однієї дитини віком до 9 років.

08:21 23.06.2021

Шановні жителі Тульчинської міської територіальної громади

На виконання рішення Тульчинської міської ради від 20 травня 2021 року за № 706 «Про затвердження переліку послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг», згідно рішення виконавчого комітету від 16 червня 2021 року за № 179 «Про затвердження Положення про порядок видачі довідок відділом «Центр надання адміністративних послуг» Тульчинської міської ради» виконавчий комітет Тульчинської міської ради інформує, що видача довідок, які надавались Тульчинською міською радою (каб. 102) з 01 липня 2021року буде здійснюватися відділом «Центр надання адміністративних послуг» Тульчинської міської ради, за адресою: м. Тульчин, вулиця Миколи Леонтовича, 86

16:54 22.06.2021