Про проведення місячника «Спорт для всіх – спільна турбота»

Відповідно до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Вінницької області на 2019 рік, наказу Управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації «Про проведення обласного місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради «Про проведення місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», в період з 01 по 30 квітня 2019 року на території Тульчинської об’єднаної територіальної громади проводяться заходи з проведення благоустрою, поточного ремонту та облаштування площинних спортивних споруд та майданчиків, які використовуються для проведення заходів з фізичної культури та масового спорту в закладах освіти, за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

08:23 27.03.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади! На виконання рішення виконкому Тульчинської міської ради від 20 лютого 2019 року №18  «Про проведення на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів" оголошується початок акції, яка триватиме до 10.05.2019 року.

10:38 12.03.2019

Шановні депутати, посадові особи органів місцевого самоврядування Тульчинської міської ради!

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» Вам необхідно до 01 квітня 2019 року подати електронну декларацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік до єдиного державного реєстру декларацій. Декларація заповнюється на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

09:17 04.03.2019

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів по Тульчинській міській раді

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів по Тульчинській міській раді.

12:58 01.03.2019

До уваги жителів Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади !

Тульчинська міська рада, відповідно до п.174.2.2,ст.174 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI (із змінами та доповненнями) повідомляє про проведення кампанії декларування отриманих доходів громадян за 2018 рік, а саме подання декларацій громадян, які протягом 2018 року отримали  дохід у вигляді :

16:16 27.02.2019