30 Березня, 2018 р., 09:06
Виконавчий комітет Тульчинської міської ради інформує, що на виконання  Закону України "Про благоустрій населених пунктів", відповідно до розпорядження  КМУ від 31 березня 2010 року №777р "Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля", розпорядження голови Вінницької ОДА від 21.02.2018 р. №142 ,рішення виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 21.03.2018 р. №44 на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади, оголошується щорічна акція "За чисте довкілля" та  буде проведено  низку заходів:
30 Березня, 2018 р., 08:15
Відповідно до рішення 22 сесії 7 скликання Тульчинської міської ради від 27 березня 2018 року №856 «Про внесення змін до рішення 46 сесії Тульчинської міської ради від 28.03.2014 року №1187 зі змінами «Про будівництво пам’ятника Небесної Сотні на площі Героїв Майдану в місті Тульчині», Тульчинська міська рада оголошує відкритий конкурс кращого ескізного проекту пам’ятника борцям за незалежність України на площі Суворова (навпроти пам’ятного знаку Небесній Сотні) в місті Тульчині.
29 Березня, 2018 р., 14:15
З 6 по 8 листопада 2018 року у м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».
26 Березня, 2018 р., 16:14
Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: спеціаліста І категорії відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності. Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на перевірку знань Конституції України, Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень ради та її виконавчих органів з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності.
16 Березня, 2018 р., 10:45
Умови конкурсу та кваліфікаційні вимоги до кандидатів  на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:
02 Березня, 2018 р., 12:40
Проходить кампанія декларування отриманих доходів громадян за 2017 рік.