18 Квітня, 2024 р., 11:20
Тульчинська міська рада запрошує на роботу бухгалтерів з досвідом роботи у відділ бухгалтерського обліку та звітності Тульчинської міської ради.
08 Квітня, 2024 р., 13:55
Тульчинська міська рада оголошує пошук працівника на заміщення вакантної посади начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера Тульчинської міської ради:
04 Квітня, 2024 р., 17:17
З метою забезпечення реалізації ЗаконуУкраїни «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», керуючись рішенням виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 20.03.2024 року № 104 «Про затвердження Порядку поліпшення якості медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади на 2024рік», управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради проводить конкурс із визначення аптечної установи та стоматологічного закладу, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади.
02 Квітня, 2024 р., 15:11
02 Квітня, 2024 р., 15:11
01 Квітня, 2024 р., 15:48
4 квітня 2024 року о 10-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1 (у випадку повітряної тривоги у Пункті Незламності за адресою: м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,112) відбудеться 61 сесія Тульчинської міської ради 8 скликання!!!
27 Березня, 2024 р., 15:56
На виконання рішення виконавчого комітету Тульчинської міської ради «Про проведення на території Тульчинської міської ради щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території населених пунктів» від 20 березня 2024 року № 117 розпочинається акція з 25 березня 2024 року та триватиме до 25 травня 2024 року.
25 Березня, 2024 р., 16:59
Управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, з метою забезпечення реалізації ЗаконуУкраїни «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», з 25.03.2024 року оголошує прийом документів на конкурс із визначення аптечної установи та стоматологічного закладу, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади.