29 Вересня, 2022 р., 11:13
Комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» (ЄДРПОУ: 33649363) повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для котельні, що знаходиться на двох проммайданчиках за адресами: Вінницька обл. Тульчинський р-н, м. Тульчин, вул. Леонтовича 52 та вул. Незалежності 10 КП «Вінницяоблтеплоенерго» спеціалізується на постачанні пари та кондиційованого повітря.
30 Серпня, 2022 р., 15:02
На виконання п.2 розділу ІІ «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово - комунального господарства України 05 червня 2018року №130, КП «Тульчинводоканал», доводить до відома споживачів, що має намір провести підняття діючих тарифів на послуги з централізованого холодного водопостачання та водовідведення.
30 Серпня, 2022 р., 09:01
Тульчинська міська рада оголошує пошук працівника на заміщення вакантної посади інспектора із землевпорядкування відділу земельних відносин Тульчинської міської ради: Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: 1. Освіта не нижче ступеня молодший спеціаліст; 2. Громадянство України; 3. Вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкуватися та вести діловодство; 4. Знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою; 5. Володіння комп’ютерною технікою та основними програмами; 6. Вік кандидата на посаду (враховуючи граничний вік посадової особи місцевого самоврядування).
17 Серпня, 2022 р., 13:00
18 серпня 2022 року о 14-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1 відбудеться 35 (позачергова) сесія Тульчинської міської ради 8 скликання!
02 Серпня, 2022 р., 16:26
На виконання п. 2 розділу ІІ «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 р. №130, КП «Тульчинкомунсервіс», доводить до відома споживачів, що має намір провести коригування діючих тарифів на послуги по поводженню з твердими побутовими відходами.
21 Липня, 2022 р., 11:08
Про аукціон на право оренди нерухомого майна комунальної власності Тульчинської міської ради - вбудованого нежитлового приміщення, загальною площею 85,8 кв.м., розташованого на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку,  за адресою: Вінницька область, місто Тульчин, вулиця Незалежності, 2Г, що перебуває на балансі  Тульчинської міської ради.
19 Липня, 2022 р., 09:18
 Під час укладення трудового договору роботодавець повинен проінформувати працівника під підпис про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, можливі наслідки їх впливу на здоров’я та про права працівника на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до законодавства і колективного договору.
12 Липня, 2022 р., 16:49
14 липня 2022 року о 10-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1 відбудеться 34 (позачергова) сесія Тульчинської міської ради 8 скликання.
23 Червня, 2022 р., 14:49
24.06.2022року орієнтовно о 9.30 годині зустрічаємо загиблого воїна живим коридором в м.Тульчин від арки (вул.Незалежності) до будинку культури (вул.М.Леонтовича, 62). Біля будинку культури відбудеться церемонія прощання з героєм Панченком Олександом Віталійовичем