06 Вересня, 2023 р., 10:26
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Бажаємо щастя безмежного, здоров'я міцного, радості щирої, успіхів у всіх починаннях, благополуччя родині та мирного неба. Нехай у Вашому житті збуваються всі мрії та задуми, а негаразди хай минають Вас і Вашу родину.
05 Вересня, 2023 р., 16:53
3 вересня 2023 року у місті Тульчині у приміщенні Тульчинського будинку дітей та юнацтва відбувся шаховий турнір, яким вшанували пам’ять засновника та багаторічного керівника Тульчинського шахового клубу «Оракул» Анатолія Афанасійовича Мельника. Анатолій Афанасійович був кандидатом у майстри спорту з шахів, відмінним організатором, суддею, вірним другом, порядною, чесною, справедливою, доброю і життєрадісною людиною, запам’ятався великою любов’ю до дітей, виховав цілу плеяду сильних гравців, серед яких 15 кандидатів у майстри спорту.
04 Вересня, 2023 р., 16:52
СЕКТОР «ТУЛЬЧИНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» ІНФОРМУЄ: "Новий розклад хвороб для оцінки придатності військовослужбовців"
04 Вересня, 2023 р., 16:37
4 вересня 2023 року відбулося засідання постійної комісії Тульчинської міської ради з питань будівництва і архітектури, охорони природи, екології, благоустрою та комунальної власності під головуванням Попівкера Г.М. Депутати розглянули ряд важливих питань, зокрема:
04 Вересня, 2023 р., 15:33
Документи на компенсацію витрат за працевлаштування осіб з інвалідністю
04 Вересня, 2023 р., 15:25
Вирощений урожай потрібно не тільки зібрати, а й забезпечити його надійне зберігання.Основним завданням при зберіганні зерна є збереження його кількості та якості. Вкрай важливо під час цього процесу дотримуватись. Правил охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 20.09.2017 № 1504, (далі – Правила).
04 Вересня, 2023 р., 15:23
Податок на доходи військовослужбовців став майже такою самою гострою темою програм і дискусій у ЗМІ та соціальних мережах, як і розмір їхнього грошового забезпечення. Щоправда, питання цього податку перевело напрям дискусії з Центру на громади, — ті начебто не допомагають чи недостатньо допомагають ЗСУ.
04 Вересня, 2023 р., 14:51
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 04 вересня 2023 року з початку року надійшло 203 490,5 тис.грн. податків і платежів, що становить 71,4% до плану на рік з урахуванням змін, в тому числі за вересень місяць отримано 627,9 тис.грн.  Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 142 873,9 тис. грн. або 70,2% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 44 263,8 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 23 051,2 тис.грн., плати за землю – 16 346,3 тис.грн., податку на нерухоме майно – 4 533,0 тис.грн.
04 Вересня, 2023 р., 09:58
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.
04 Вересня, 2023 р., 09:39
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад за підтримки ЄС та International Trade Centre розпочинає проєкт #Школа_змінотворців регіонального розвитку.