08 Січня, 2024 р., 09:41
Національне агентство з питань запобігання корупції (далі – НАЗК)  проаналізувало порушення, яких допускаються декларанти при заповненні декларацій.
08 Січня, 2024 р., 09:35
За даними обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині очікується ускладнення погодних умов: зниження температурного режиму, опади у вигляді дощу, мокрого снігу та снігу, налипання мокрого снігу, ожеледь, ожеледиця, посилення вітру.
05 Січня, 2024 р., 14:57
28 грудня Міністерство сільського господарства, лісового господарства та продовольства (MKGP) оголосило конкурс на отримання престижної нагороди "Золота бджола" 2024 року. Ця нагорода, яка присуджується Республікою Словенія, визнає найвищий внесок у збереження та захист бджіл та інших запилювачів. Темою конкурсу є досягнення в галузі розвитку бджільництва та інших запилювачів. "Золота бджола" є визнанням та пошани для фізичних та юридичних осіб, які внесли значний внесок у вдосконалення проектів в галузі дослідження бджіл та інших запилювачів, а також у підвищення обізнаності про їхню важливу роль на довгострокову перспективу. Конкурс триватиме до 15 березня 2024 року, і заявки приймаються як з-за кордону, так і зі Словенії. Не можемо не зазначити, що в 2023 році двоє представників з України потрапили до фіналу цієї престижної міжнародної нагороди. Нагорода передбачає не лише отримання статуетки та грошової премії, але й підтримку на міжнародному рівні для практичної реалізації проекту-переможця. ЗАЯВКА
05 Січня, 2024 р., 08:46
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.
04 Січня, 2024 р., 10:47
 В комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради, за адресою м. Тульчин, пров. Брацлавський, 6 , (за Центральним парком), відкрито «відділення – офіс у справах ветеранів» . Фахівці офісу проконсультують вас з питань отримання статусу УБД, особи з інвалідністю в наслідок війни, порядку проходження ВЛК і МСЕК, а також по соціально-правовим гарантіям (пільгам) і державних та місцевих програм підтримки ветеранів.
04 Січня, 2024 р., 10:31
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, сімейного затишку, життєвої мудрості, мирного неба. Нехай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!
03 Січня, 2024 р., 15:04
На черговій 47 сесії обласної Ради депутати розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до обласних програм», а саме – до Цільової програми соціального захисту населення Вінницької області  на 2022-2026 роки; Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки та Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «Успішні сильні громади» на 2018-2025 роки.
03 Січня, 2024 р., 14:58
До загального фонду бюджету Тульчинської міської територіальної громади за 2023 рік надійшло 319 140,3 тис.грн. власних доходів. Річні планові показники з урахуванням змін виконано на 102,3%, понад план отримано 7 226,5 тис.грн. Порівняно із попереднім 2022 роком надходження зросли на 45 433,5 тис.грн. або на 16,6%.  Основним податком, що наповнює місцеву казну, залишається податок на доходи з фізичних осіб, виконання якого за 2023 рік становить 219 595,1 тис.грн. або 68% до усіх надходжень. Проти минулого 2022 року ПДФО надійшло більше на 25 505,3 тис.грн. або на 13,1%. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 73 374,6 тис.грн. або 23% до усіх надходжень, з них надійшло єдиного податку – 39 383,0 тис.грн., плати за землю – 26 729,0 тис.грн., податку на нерухоме майно – 6 827,1 тис.грн. Порівняно із попереднім 2022 роком надходження зросли на 11 674,7 тис. грн. або на 18,9%.
02 Січня, 2024 р., 14:36
Тульчинська міська рада нагадує, що відповідно до ст. 9 Закону України « Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів », ч.2 ст.5 Закону України « Про аквакультуру », всі суб’єкти аквакультури зобов’язані подавати центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, звітну інформацію щодо обсягів виробництва продукції аквакультури до 10 січня наступного за звітним роком за формою № 1 А-риба (річна).