05 Серпня, 2021 р., 14:33
Амброзія полинолиста – карантинний бур’ян, обмежено поширений на території України, шкодочинність складається зі зниження врожайності с/г культур, засмічення врожаю с/г культур, погіршення якості кормів, зниження продуктивності пасовищ і негативного впливу на здоров’я.  засмічує всі польові культури, особливо просапні та зернові, а також городи, сади, луки, пасовища, полезахисні лісосмуги, часто зустрічається на узбіччях залізниць, шосейних і ґрунтових доріг, по берегах річок і ставків.
05 Серпня, 2021 р., 14:32
У світі нараховується більше 270 видів повитиць, із яких в Україні зареєстровані повитиця польова, Лемана, одностовпчикова та  хмелеподібна. Усі види повитиць є карантинними організмами. Повитиця польова (Cuscuta campestris Junck.) поширена  в 15 областях України.
05 Серпня, 2021 р., 14:31
Мета внутрішньогосподарського контролю – усунення причин, які призводять до сортового засмічення, зниження якості насіння в процесі вегетації, збирання, очищення, складування, зберігання й транспортування.
05 Серпня, 2021 р., 09:55
Що­ро­ку, після збору врожаю, ук­ра­їн­ці по­чи­на­ють спа­лю­ва­ти су­ху тра­ву та стерню. Поп­ри по­пе­ред­ження по­жеж­ни­ків про не­без­пе­ку, се­ля­ни па­лять ці­лі по­ля. Лю­ди ві­рять у міф про ко­рис­ні влас­ти­вос­ті по­пе­лу для ґрун­ту, або па­лять су­хос­тій за­ра­ди за­ба­ви, не ро­зу­мі­ючи якої ве­ли­кої шко­ди зав­да­ють дов­кіллю. Чо­му па­ли­ти су­ху тра­ву не­без­печно і скіль­ки до­ве­деть­ся зап­ла­ти­ти за но­вим за­ко­ном, доведемо Вам далі.
04 Серпня, 2021 р., 16:41
Як купити або продати землю за новим законом?
02 Серпня, 2021 р., 17:22
До загального фонду бюджету Тульчинської міської територіальної громади за січень-липень 2021 року надійшло 121 570,0 тис.грн. власних доходів, що становить 94,2% до планових показників на звітний період, невиконання плану складає 7 459,6 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року у співставних умовах надходження зросли на 20 279,5  тис.грн. або на 20,0%.
29 Липня, 2021 р., 10:56
Тульчинська міська рада повідомляє, що питання виділення додаткових коштів на виконання Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян, які проживають на території Тульчинської міської ради на 2021 рік, розглянуто на засіданні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємства та торгівлі, яка відбулася 19 липня 2021 року.
22 Липня, 2021 р., 10:06
Тульчинське відділення АТ «Вінницягаз» доводить до відома, що у зв’язку з виконанням робіт по підготовці до опалювального сезону буде тимчасово припинена подача газу з 09 години 2 серпня 2021 року до завершення робіт у м.Тульчині, а саме: - м.Тульчин, вулиця Воїна-афганця Олега Степанюка 8,10,12,14,16,18,3,5,7,11,13.
16 Липня, 2021 р., 14:36
Виконавчий комітет Тульчинської міської ради повідомляє, що 17 липня 2021 року в м.Тульчин буде обмежено проїзд по ділянці дороги від вул. М.Леонтовича, 56 (Кінотеатр) до вул. М. Леонтовича, 67  (пожежна частина), у зв'язку з проведенням ремонтних робіт по влаштуванню асфальтобетонного покриття на автодорозі Немирів-Ямпіль Р-08.
12 Липня, 2021 р., 16:59
23 липня 2021 року о 10.00 год в приміщенні будинку рад по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудеться засідання 15-ої  сесії Тульчинської міської ради 8 - ого скликання!!!