04 Червня, 2021 р., 16:23
16 червня 2021 року о 10.00 год в приміщенні будинку рад по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудеться засідання 13-ої сесії Тульчинської міської ради 8 - ого скликання!!!
04 Червня, 2021 р., 13:24
Виконавчий комітет Тульчинської міської ради повідомляє, що з 5 червня 2021 року до завершення виконання робіт буде тимчасово обмежено проїзд по вул. Незалежності - вул. Суворова (в’їзна арка Тульчин-Кінотеатр), у зв’язку з проведенням ТОВ "СК АВТОСТРОЙ" ремонтних робіт по влаштуванню асфальтобетонного покриття на автодорозі Немирів-Ямпіль Р-08.
28 Травня, 2021 р., 15:18
Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради оголошує конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради: Білоусівської ЗШ І-ІІІ ступенів Тульчинської міської ради; Зарічненської ЗШ І-ІІ ступенів Тульчинської міської ради; Кирнасівської ЗШ І-ІІ ступенів Тульчинської міської ради; Одайської ЗШ І-ІІ ступенів Тульчинської міської ради; Сільницької ЗШ І-ІІ ступенів Тульчинської міської ради; Суворовської ЗШ І-ІІІ ступенів Тульчинської міської ради; Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 Тульчинської міської ради; НВК ЗШ І-ІІІ ступеню № 3 – гімназії імені О.С. Пушкіна м. Тульчина Тульчинської міської ради; Тульчинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Тульчинської міської ради; Шура-Копіївської ЗШ І-ІІІ ступенів Тульчинської міської ради.
21 Травня, 2021 р., 11:09
Тульчинська міська рада повідомляє про те, що прийом заяв, клопотань, звернень до Тульчинської міської ради щодо земельних питань з 24 травня 2021 р. буде здійснюватися у прозорому офісі (ЦНАП Тульчинської міської ради), який знаходиться з адресою м. Тульчин вул. Миколи Леонтовича, 65 (приміщення колишнього сільгоспуправління).
18 Травня, 2021 р., 10:03
28 травня 2021 року о 10.00 год в приміщенні будинку рад по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудеться засідання 12-ої сесії Тульчинської міської ради 8 - ого скликання!!!
18 Травня, 2021 р., 09:59
20 травня 2021 року о 10.00 год в приміщенні будинку рад по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудеться засідання 11-ої позачергової сесії Тульчинської міської ради 8 - ого скликання!!!
07 Травня, 2021 р., 10:16
Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу Тульчинської міської ради:
06 Травня, 2021 р., 16:56
На жаль, біда в сім'ю іноді  вривається зненацька, коли не очікуєш. У житті багато випадків, коли людина зранку, як завжди, з надією заробити на сім'ю пішла на роботу, а через нещасний випадок чи захворювання  втратили не те що заробіток, а й – здоров'я, нерідко й життя. Люди у відчаї шукають допомоги у роботодавця, влади, суспільства…
29 Квітня, 2021 р., 11:55
Наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради від 29 квітня 2021 року № 80 "Про внесення змін до критеріїв оцінювання учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти Тульчинської міської ради Вінницької області"