01 Лютого, 2021 р., 12:03
Тульчинською міською радою, 15 січня 2021 року  оголошено конкурс на посаду директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля Тульчинської міської ради Вінницької області».
01 Лютого, 2021 р., 12:03
Тульчинською міською радою 15 січня 2021 року  оголошено конкурс на посаду директора комунального закладу «Публічна бібліотека Тульчинської міської ради Вінницької області».
20 Січня, 2021 р., 14:25
В зв’язку з оголошенням карантину, аби уникнути  розповсюдження Covid-19, викликаного коронавірусом SARS-CoV-2, обговорення проєкту рішення «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м.Тульчина» проводитиметься в режимі  on-line. Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщені на  офіційному сайті Тульчинської міської ради за посиланням До обговорення запрошуються жителі Тульчинської міської ОТГ, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та представники господарюючих суб`єктів. Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об`єднань стосовно проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього просимо надсилати до Тульчинської міської ради на електронну  пошту  radatulchin@gmail.com з поміткою «Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Тульчина» та управління ЖКГ, благоустрою, комунальної власності та містобудування і архітектури Тульчинської міської ради у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: м.Тульчин, пров.Брацлавський,6 кабінет №203 тел. 8-04335-2-26-03( відповідальна особа – Салик О.М.)
15 Січня, 2021 р., 08:34
Конкурс проводиться на виконання Розпорядження Тульчинського міського голови № 08-04-01 від 12.01.2021 року та відповідно до Положення про порядок призначення керівників закладів культури, що перебувають у комунальній власності Тульчинської міської ради, про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника та затвердження типової форми контракту з керівником закладу культури, затвердженого рішенням 30 сесії Тульчинської міської ради 7 скликання від 08 листопада 2018 року № 1037 Основні вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, вища освіта, стаж роботи не менше трьох років у сфері культури, ділові та моральні якості, освітній та професійний рівень, що дозволять виконувати відповідні професійні обов’язки.
15 Січня, 2021 р., 08:30
15 Січня, 2021 р., 08:27
Конкурс проводиться на виконання Розпорядження Тульчинського міського голови № 08-04-01 від 12.01.2021 року та відповідно до Положення про порядок призначення керівників закладів культури, що перебувають у комунальній власності Тульчинської міської ради, про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника та затвердження типової форми контракту з керівником закладу культури, затвердженого рішенням 30 сесії Тульчинської міської ради 7 скликання від 08 листопада 2018 року № 1037 Основні вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, вища освіта, стаж роботи не менше трьох років у сфері культури, ділові та моральні якості, освітній та професійний рівень, що дозволять виконувати відповідні професійні обов’язки.
15 Січня, 2021 р., 08:25
Конкурс проводиться на виконання Розпорядження Тульчинського міського голови № 08-04-01 від 12.01.200021 року та відповідно до Положення про порядок призначення керівників закладів культури, що перебувають у комунальній власності Тульчинської міської ради, про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника та затвердження типової форми контракту з керівником закладу культури, затвердженого рішенням 30 сесії Тульчинської міської ради 7 скликання від 08 листопада 2018 року № 1037 Основні вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, вища освіта, стаж роботи не менше трьох років у сфері культури, ділові та моральні якості, освітній та професійний рівень, що дозволять виконувати відповідні професійні обов’язки.
23 Грудня, 2020 р., 17:02
Відповідно до рішення виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 23.12.2020 року № 323 «Про проведення повторного конкурсу на заміщення посади директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради та розпорядження Тульчинського міського голови від 23.12.2020 року № 02-06-177 «Про проведення повторного конкурсу на заміщення посади директора КУ «Центр надання соціальних послуг».