Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Керуючись ст.ст.9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  на виконання ст.ст.7,8,10,12,14, глави 2 розділу ІІ, розділу ХІІ, ХІУ, п.5 розділу ХІХ та п.п.8 розділу ХХ Податкового кодексу України,  згідно ст.25, п.24 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тульчинська міська рада буде виносити на розгляд засідання ради проект рішення «Про  встановлення та порядок справляння місцевих податків і зборів на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік».

16:25 23.04.2018

Запрошуємо до участі у проекті!

Проект «Село. Кроки до розвитку», який реалізовується в рамках Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт» другий рік поспіль оголошує конкурсний відбір щодо надання мікрогрантової підтримки громадських ініціатив. Грант у розмірі 50 000 грн (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту у рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» отримають переможці конкурсу.

16:21 20.04.2018

До уваги жителів громади

В даний Чай Україна переживає складний період в своїй історії, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет від збройної агресії, відстоює свою незалежність, за яку платив і продовжує платити дорогою ціною український народ. Тому основною метою сьогодення є об’єднання та не байдужість, адже, єдність - це могутня сила, яка подолає будь-якого ворога. Для того, щоб забезпечити мир та спокій, нашій країні необхідно згуртуватись.

12:16 19.04.2018

До уваги фізичних  та юридичних осіб Тульчинської об’єднаної територіальної громади!

Тульчинська міська рада повідомляє, що Фондом державного майна України затверджено перелік державного майна, яке згідно чинного законодавства підлягає передачі в оренду та приватизації у 2018 році.

12:47 04.04.2018