03 Квітня, 2019 р., 09:40
Урожайним на нагороди видався початок 2019 року для футболістів Тульчинського ФК «Патріот». Команда виборола золоті нагороди відкритого чемпіонату м. Вінниці з фут залу у другій лізі, здобувши право виходу до першої ліги змагань в наступному році.
02 Квітня, 2019 р., 15:57
02.04.2019 року з метою забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності працівниками відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської міської ради спільно із старостами сіл та старшим інспектором ЮП Тульчинського ВП ГУ НП у Вінницькій області Омелянчук О.М. на території сіл Суворовське, Тиманівка, Дранка та Одаї Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади було проведено черговий рейд «Неблагополучна сім’я».
02 Квітня, 2019 р., 08:23
29 березня 2019 року на базі Тульчинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 відбулася літературно-музична композиція за мотивами літературних казок Лесі Українки «Біда навчить», «Лісова пісня» та віршованих творів, присвячена 148 річниці з дня її народження.
01 Квітня, 2019 р., 14:07
За січень-березень 2019 року до бюджету отг м.Тульчин надійшло доходів загального фонду (без міжбюджетних трансфертів) в сумі 29284,4 тис.грн., що становить 25,2% до затвердженого плану на рік. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг доходів загального фонду зріс на 5800,1 тис. грн. або на 24,7%.  Планові показники по власних доходах на І квартал 2018 року виконано на 101,1%. Основним бюджетоутворюючим податком залишається податок на доходи з фізичних осіб, виконання якого за 3 місяці поточного року становить 21459,4 тис.грн. або 73,3% до усіх надходжень.
29 Березня, 2019 р., 16:55
Проект «Розбудова Тульчинської міської ОТГ за рахунок внутрішніх ресурсів» - це особливий формат, неймовірна атмосфера та небайдужі і активні люди, які рухають позитивні зміни у нашій громаді.
27 Березня, 2019 р., 12:55
В зв’язку з прийдешніми виборами Президента України до відділу Тульчинське бюро правової допомоги звертаються жителі району з запитаннями: Як перевірити себе в списку виборців? Що робити, якщо вас немає у списку виборців? Які документи брати на дільницю? Як проголосувати без прописки? Як проголосувати в Україні, але не за місцем реєстрації? Як бути переселенцям із Донбасу та Криму? Як проголосувати за кордоном? Як голосувати українцям у Росії?
26 Березня, 2019 р., 11:48
22-24 березня, в м.Тульчині відбулися Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщенні, молодші школярі). Змагання, які були організовані Українським державним центром позашкільної освіти, Вінницьким обласним центром технічної творчості учнівської молоді, проходили на базі Тульчинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Войтков В.А.). На відкриття змагань завітав голова Тульчинської міської об’єднаної громади Весняний Валерій Михайлович, який з вітальним словом звернувся до учасників Всеукраїнських змагань, команд із Волинської, Вінницької, Черкаської, Сумської областей.
25 Березня, 2019 р., 13:16
23 березня вихованці СК "Гепард" прийняли участь у Чемпіонаті Вінницької області з бойового самбо, що відбувся у м.Погребище. Дані змагання зібрали понад 100 самбістів різних вікових груп починаючи з 2011 р.н та старше, які представили 8 спортивних клубів з різних міст нашої області.  Змагання були відбірковими до збірної команди Вінницької області, яка вже у квітні вирушить на Чемпіонат України.  26 спортсменів клубу прийняли участь у Чемпіонаті. Наші спорсмени здобули 23 нагороди з них: 11 - золотих, 8 - срібних, 4 - бронзові. В командному заліку наш СК "Гепард" посів 1 командне місце серед дітей віком до 15 років та 2 командне місце серед спорсменів старшої вікової групи. СК "Гепард" дякує організаторам турніру за запрошення та чудово організований захід.
25 Березня, 2019 р., 11:18
Станом на 22 березня 2019 року до бюджету отг м.Тульчин надійшло власних і закріплених доходів загального фонду в сумі 26789,6 тис.грн., в тому числі за березень місяць – 6462,2 тис.грн. Планові показники виконані на 23,1% до затвердженого плану на рік. Порівняно з відповідним періодом минулого року, обсяг доходів загального фонду зріс на 5350,3 тис. грн. або на 24,9%.
25 Березня, 2019 р., 10:09
На минулому тижні до фінансового управління Тульчинської міської ради завітали представники Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування. Радник з питань місцевих фінансів Інна Святна ознайомилася із організацією бюджетного процесу у Тульчинській ОТГ. Працівники фінансового управління отримали консультації щодо застосування принципів публічності і прозорості бюджетного процесу та підготовки проектів рішень  про місцеві податки і збори на 2020 рік.