04 Червня, 2019 р., 10:16
Головний open air літа, який сколихне всю Україну!
04 Червня, 2019 р., 09:42
01 червня 2019 року відбувся другий етап зональних змагань Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу серед дорослих команд сезону 2019 року, що проводить Вінницька територіальна організації «Колос».
03 Червня, 2019 р., 16:12
3 червня 2019 року відбувся звітний концерт творчих колективів районного будинку культури - зразкового ансамблю бального танцю "Сузір'я" та зразкового музичного театру "Росинка". Від імені міського голови, депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради колективи привітала керуюча справами виконавчого комітету Леся Косенко.
03 Червня, 2019 р., 10:31
1 червня 2019 року у місті Тульчині на площі Пушкіна відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей за участі депутата обласної ради Соляника В., голови Тульчинської міської ради Весняного В.М., заступника з гуманітарних питань Поваляєвої А.А., начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицана М.М., керівників та працівників відділів структурних підрозділів Тульчинської міської ради, місцевих ЗМІ, батьківської громадськості. Розпочалося свято з показового виступу вихованців спортивно- туристичного клубу «Сталкер» (армреслінг, слеклайн ) . Вихованці гуртка ракетомоделювання РЦТТУМ запустили моделі ракет. Закладами позашкільної освіти організована виставка гуртків декоративно- вжиткового та науково-технічного напряму та різноманітних майстер-класів: - ниткографії ; - художньої вишивки ; - різьблення по дереву; - канзаші; - паперопластики: - витинанки; - ліплення із солоного тіста.
31 Травня, 2019 р., 14:58
30.05.2019 року в залі засідань районної ради відбулася церемонія нагородження обдарованої молоді та педагогів закладів загальної середньої освіти Тульчинської громади.
28 Травня, 2019 р., 09:43
Новий випуск «Маршруту №1» присвячений історичному місту з активною громадою та його унікальному Operafestу.
28 Травня, 2019 р., 09:26
25 травня 2019 року на базі Тульчинського коледжу культури відбувся Всеукраїнський молодіжний етнофестиваль «Калинові мости» (режисер – Микола Джига), метою якого є обмін регіонів тими надбаннями свого етносу, які позначають його особливість та спільність з ідентифікацією нас – українців.