Новини

Сьогодні, 20 грудня на сесії Тульчинської міської ради була затверджена Програма соціально-екномічного розвитку Тульчинської міської ОТГ на 2020 рік

Серед основних завдань Програми економічно-соціального розвитку Тульчинської міської ОТГ на 2020 рік - досягнення стабільного економічного зростання, стимулювання підприємництва, підтримка та стимулювання створення ланцюжків доданої вартості в АПК громади, доступність широкого спектра соціальних послуг, підвищення комфортності проживання та загального добробуту населення, збереження та захист здоров'я громадян, доступ до якісної освіти, розвиток культури, туризму, спорту і міжнародних відносин.

15:37 20.12.2019

Бюджетна комісія міської ради погодила доопрацьований проєкт бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади на 2020 рік

У понеділок  16 грудня 2019 року, постійна комісія міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі розглянула доопрацьований проєкт бюджету Тульчинської міської ОТГ на 2020 рік.ЇЇ засідання  стало підсумком роботи робочої групи з питань формування бюджету громади. Скоригований проєкт рішення представила начальник фінансового управління Ірина Тихонюк.

08:07 17.12.2019

Виконання бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади за доходами станом на 16.12.2019 року

Станом на 16 грудня 2019 року до бюджету отг м.Тульчин надійшло власних і закріплених доходів загального фонду в сумі 117 014,3 тис.грн., в тому числі за грудень місяць – 3 505,6 тис.грн. Планові показники виконані на 96,4% до  плану на рік із урахуванням внесених змін. Порівняно з відповідним періодом минулого року, обсяг доходів загального фонду зріс на 16 420,9 тис.грн. або на 16,3%.

12:14 16.12.2019

16 грудня святкує свій День народження Григорьєва Надія Іванівна - заступник голови районної ради

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  вітання з Днем народження. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

08:34 16.12.2019

13 грудня святкує свій День народження Савчук Віталій Михайлович - Тульчинський міський голова з липня 1994 року по квітень 2006 року

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження.   Зичимо невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.  Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

09:12 13.12.2019

На громадських слуханнях презентовано проєкт Програми соціально-економічного розвитку на 2020 рік

11 грудня у Тульчинській міській раді було проведено громадські слухання. Перш за все, розглянули проєкт Програми соціально-економічного розвитку на 2020 рік. Начальник відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Наталія Гнатенко ознайомила всіх присутніх з основними пріоритетами розвитку громади у наступному році. Програма соціально-економічного розвитку ОТГ – повністю відповідає вибраній Стратегії розвитку громади до 2030 року, та співвідноситься з Планом економічного розвитку громади на 2019-2020 роки та місцевими програмами. Програма була розроблена у співпраці всіх структурних підрозділів громади та у діалозі з представниками громадського суспільства, які надали свої пропозиції до програми.

17:00 12.12.2019

12 грудня святкує свій День народження Максимчук Віталій Андрійович - депутат Тульчинської міської ОТГ 7-го скликання!

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Бажаємо щастя безмежного, здоров'я міцного, радості щирої, успіхів у всіх починаннях, благополуччя родині та мирного неба. Нехай у Вашому житті збуваються всі мрії та задуми, а негаразди хай минають Вас і Вашу родину.

09:08 12.12.2019

«Держава, суспільство і я – єдина щаслива сім’я»

11 грудня на базі Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.№1 відбувся правничо-інтелектуальний квест « Держава, суспільство і я – єдина щаслива сім’я». Учасниками квесту стали юні знавці права із Ганнопільської ( вчитель Асаула В.І.), Суворовської № ( Максименко Т.В.), Суворовської  ( вчитель Рудик О.Г.) ЗШ І-ІІІ ст. Квест відбувсяя за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міськради.

08:35 12.12.2019