22 Березня, 2024 р., 16:44
Із сумом, болем та жалем повідомляємо ще одну жахливу звістку – ми втратили ще одного воїна, жителя села Одаї, БОЙКО Романа Михайловича (27.07.1977 р.н.).
22 Березня, 2024 р., 16:21
Виконавчим комітетом Тульчинської міської ради з 23 лютого 2024 рокуоголошенконкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування,що не виходять за межі Тульчинської міської територіальної громади.
22 Березня, 2024 р., 15:46
Янголом неба став наш земляк, 38-річний житель села Мазурівка ПРОЦЬКО Іван Олексійович.
22 Березня, 2024 р., 08:31
20 березня 2024 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тульчинської міської ради, яке провів міський голова Валерій Весняний. На порядок денний засідання винесено ряд важливих рішень, що стосуються життєдіяльності громади та її жителів.
22 Березня, 2024 р., 08:10
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання з Днем народження. Нехай у Вашому домі завжди панує мир, любов, тепло, радість, благополуччя і добро. Будьте завжди такою ж милою, прекрасною жінкою; такою ж доброю, чесною і щирою людиною.
21 Березня, 2024 р., 12:15
Міністерство освіти і науки України інформує, що Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та підтримки Міністерства молоді та спорту України організовують Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього».
21 Березня, 2024 р., 11:56
1. Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН України, м. Вінниця, просп. Юності, 16, посіви розміщені в с. Агрономічне, Агрономічної сільської територіальної громади, Вінницького району;
21 Березня, 2024 р., 11:51
З 1 грудня 2023 року до 1 квітня 2024 року триватиме приймання робіт школярів і студентів на конкурс «Моя країна — моя відповідальність». Його мета — допомогти у формуванні національної свідомості та активної громадянської позиції в молоді.
21 Березня, 2024 р., 11:48
Офіційний сезон проходження Подільського шляху святого Якова (Camino Podolico) стартує 25 квітня. На сайті маршруту, який через російську агресію офіційно не функціонував з 2022 року, вже почали оновлювати інформацію для туристів і паломників. Зокрема про місця, де можна поїсти і зупинитися на нічліг: А незабаром там буде доступна й інформація про наявні укриття в громадах та загальні рекомендації щодо безпеки паломників.