02 Березня, 2024 р., 08:07
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаєм Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.
01 Березня, 2024 р., 19:11
Ми розуміємо на скільки необхідні тепловізори для роботи військових. Це можливість захищати побратимів під покровом ночі та повернутись живими. Знаючи у якому пеклі знаходяться зараз наші земляки, потреба дійсно дуже термінова.
01 Березня, 2024 р., 19:10
Україна втратила ще одного із кращих синів, котрий у найважчу хвилину випробувань став на захист її кордонів та народу.
01 Березня, 2024 р., 19:03
29.02.2024 року відбувся фінал ІІ етапу змагань проекту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з волейболу.
01 Березня, 2024 р., 19:01
До загального фонду бюджету Тульчинської міської територіальної громади за січень-лютий місяць 2024 року надійшло 48 307,1 тис.грн. власних доходів, що становить 99,6% до тимчасового плану на звітний період. Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження зросли на 3 632,6 тис.грн. або на 8,1%.
01 Березня, 2024 р., 15:39
1 березня 2024 року відбулося засідання 60 (позачергової) сесії Тульчинської міської ради 8 скликання.
01 Березня, 2024 р., 14:39
Передати дані потрібно до 5 березня включно Оберіть зручний для вас спосіб  особистий кабінет «ГАЗМЕРЕЖІ» https://my.grmu.com.ua/login  сервіс єдиного рахунку pay.vn.ua для вінничан;  сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України»:  в особистому кабінеті my.gas.ua;  через чатботи GASUA у Viber, Telegram та Messenger Facebook;  SMS-повідомленням на номер 4647.  за телефонами контакт-центру: 066-300-2-888 098-300-2-888 093-300-2-888 Передані вами показання лічильника газу є основою нарахувань за спожитий газ. Надсилайте показання лічильника навіть якщо вони є незмінними. Це допоможе уникнути розбіжностей у розрахунках за спожитий газ.
01 Березня, 2024 р., 08:16
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!
29 Лютого, 2024 р., 19:13
За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2023 року № 500/2023, старшого солдата Ткача Ігоря Михайловича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
29 Лютого, 2024 р., 14:33
Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, зареєстрував на сайті Верховної Ради України петицію про термінове прийняття законопроєкту №9560-1.