Новини

5 січня святкує свій День народження Скрипник Оксана Василівна - провідний спеціаліст – державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

10:33 05.01.2020

Виконання бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади за 2019 рік

За підсумками 2019 року до бюджету отг м.Тульчин мобілізовано власних доходів в сумі 124 527,7 тис. грн., що становить 102,5% до затвердженого плану на рік з урахуванням внесених змін, понад план поступило 3 070,4 тис.грн. Порівняно із минулим роком обсяг доходів загального фонду зріс на 17 288,8 тис. грн. або на 16,1%. Основним бюджетоутворюючим податком залишається податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого за 2019 рік склало 91 841,5 тис. грн. або 73,8% до усіх надходжень.

08:06 03.01.2020

30 грудня святкує свій день народження Косенко Леся Вікторівна - керуюча справами виконавчого комітету

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження.  Вітаємо з днем народження! Нехай чудовими історіями та щасливими спогадами наповнене буде ваше життя, нехай серце сяє промінями радості, душа співає, а доля дарує великі можливості для досягнення заповітних мрій.

09:28 30.12.2019

29 грудня святкує свій День народження Грибанов Сергій Павлович - депутат Тульчинської міської ради 7 - ого скликання

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  вітання з Днем народження.  Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків!

08:57 29.12.2019

Новорічні подарунки дітям пільгових категорій

Напередодні Новорічно-різдв’яних свят працівники відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями і дітьми Тульчинської міської ради привітали із новорічно-різдвяними святами дітей  пільгових категорій та вручили їм солодкі новорічні подарунки.

09:27 28.12.2019

Конкурс на найкраще новорічно-різдвяне оформлення

26 грудня члени журі конкурсу на найкраще новорічно-різдвяне оформлення закладів, установ, підприємств, організацій усіх форм власності, приватних домогосподарств та прилеглих територій відвідали заклади освіти. До вашої уваги новорічна атмосфера у:

14:09 27.12.2019