09 Березня, 2024 р., 12:44
Сьогодні, 9 березня виповнюється 210 років від дня народження українського поета, прозаїка, мислителя, живописця, графіка, етнографа та громадського діяча Тараса Шевченка.
09 Березня, 2024 р., 09:40
Сьогодні, 9 березня своє професійне свято відзначають землевпорядники. Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.
08 Березня, 2024 р., 15:42
Зі скорботою, що розриває серце, повідомляємо, що загинув ще один наш захисник - ПОЛОСА Денис Олександрович, 20 жовтня 1984 року народження.
08 Березня, 2024 р., 09:10
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо веселощів, смаку до життя, приємних дрібниць, яскравих моментів, здійснення мрій, успіху в справах і починаннях, успіхів у всьому. Нехай в цей день настрій буде безтурботним і сонячним, як теплий весняний день! А проблеми і неприємності назавжди підуть з життєвого шляху… А в честь світлого свята хай здійсниться найпотаємніше бажання. Щастя, любові і розуміння з близькими.
08 Березня, 2024 р., 08:25
Чарівні жінки Тульчинської громади! Вітаю вас зі святом жіночої сили та незламного духу!
06 Березня, 2024 р., 10:56
Це спеціалізований сервіс для вагітних, розроблений на основі відкритих даних. Він містить покроковий алгоритм, як отримати безоплатний супровід вагітності, медичну допомогу при пологах і неонатальні послуги. Завдяки чатботу жінки, які планують вагітність, знайдуть усю необхідну інформацію про свої права та гарантовані державою послуги.
05 Березня, 2024 р., 16:51
У боротьбі проти московських окупантів загинув наш земляк Володимир Шепета. Щодня через війну, розпочату російськими агресорами, Україна втрачає своїх найкращих синів і доньок.
05 Березня, 2024 р., 16:32
5 березня 2024 року у Журавлівці попрощалися із захисником Стовбчатим Василем Михайловичем. Сьогоднішній день назавжди залишиться чорним та сумним для Журавлівки та Тульчинської громади.
04 Березня, 2024 р., 18:05
Сьогодні, 4 березня з синьо-жовтими стягами, стоячи на колінах, тульчинці зустрічали земляка - Стовбчатого Василя Михайловича, жителя села Журавлівка.
04 Березня, 2024 р., 15:56
Сьогодні, 4 березня 2024 року в Тульчині попрощалися з загиблим військовослужбовцем Яричевськии Віктором Анатолійовичем