Новини

В Тульчинській міській раді відбулося громадське обговорення основних показників проєкту бюджету громади на 2020 рік

11 грудня 2019 року в Тульчинській міській раді відбулося громадське обговорення проєкту бюджету громади на 2020 рік. Захід відбувся під головуванням міського голови Валерія Весняного.

08:34 12.12.2019

11 грудня святкує свій День народження Кондратюк Олена Петрівна - провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  вітання з Днем народження. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

08:16 11.12.2019

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі Тульчинської міської ради розглянула проєкт бюджету громади на 2020 рік

9 грудня 2019 року в приміщенні Тульчинської міської ради відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі. У роботі комісії взяли участь міський голова Валерій Весняний, перший заступник міського голови Іван Костюк та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Поваляєва.

08:05 10.12.2019

Благодійні фонди та організації Вінницької області мають можливість виграти грант у 30 000 грн

Благодійні фонди та громадські організації Вінницької області мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту “Дельта Милосердя” . Проект створено для підтримки благодійних фондів України. В межах цього проекту фонд або організація мають змогу виграти грант в таких номінаціях:

16:44 09.12.2019

«16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

14:12 09.12.2019

8 грудня святкує День народження Шевчук Микола Олексійович - член виконавчого комітету Тульчинської міської ради

11:47 08.12.2019

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконавчого комітету Тульчинської міської ради!

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів та всіх скликань прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

08:05 07.12.2019

Продовжується розгляд проєкту бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади на 2020 рік в постійних комісіях міської ради

5 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань будівництва і архітектури, охорони природи, екології та благоустрою.

08:22 06.12.2019

Міжнародний день волонтерів

5 грудня 2019 року в залі Тульчинської районної бібліотеки з нагоди свята привітали волонтерів Тульчинщини. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Поваляєва та заступник керівника апарату райдержадміністрації Юрій Хмелевський вручили почесні грамоти і подяки нашим волонтерам та доброчинцям, активістам районної громадської організації «Тульчинська сотня допомоги бійцям АТО» (керівник – Олег Новіков).

16:41 05.12.2019