Новини

27 грудня святкує свій День Народження Лісецький Борис Ігорович - староста села Суворовське, селище Пестеля

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження.Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.

08:17 27.12.2019

23.12.2019 року працівники відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями і дітьми Тульчинської міської ради разом із дітьми початкових класів  Тульчинської загальноосвітньої школи №1 привітали  сім’ї  опікунів та піклувальників  Тульчинської міської ОТГ з новорічними і різдвяними святами.

16:59 26.12.2019

26 грудня святкує свій День народження Чорноморець Василь Михайлович - депутат Тульчинської міської ради 7 - ого скликання

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження.   Зичимо невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.  Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

08:41 26.12.2019

Дорогі краяни!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату міської ради та від себе особисто сердечно вітаю усіх християн західного обряду зі святом Різдва Христового!

15:11 24.12.2019

Річний план по доходах Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади на 2019 рік виконано!

Фінансове управління Тульчинської міської ради повідомляє, що станом на 24 грудня 2019 року забезпечено виконання планових показників по власних доходах на 2019 рік. Так, до бюджету отг м.Тульчин вже надійшло 121 730,6 тис.грн., або 100,2% до затвердженого плану на рік з урахуванням змін.

12:02 24.12.2019

Запроваджуються чергові нові дохідні рахунки

У зв’язку із переходом на новий план рахунків бухгалтерського обліку, використанням міжнародного номеру IBAN та впровадженням централізованої моделі здійснення видатків місцевих бюджетів в органах Казначейства  із 1 січня 2020 року зміняться всі реквізити рахунків і запроваджуються нові рахунки для зарахування до усіх бюджетів податків, зборів і платежів.

10:42 24.12.2019

24 грудня святкує свій День народження Салик Олександр Михайлович - Провідний спеціаліст з питань житлово-комунального господарста

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  вітання з Днем народження. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

09:31 24.12.2019

Новорічний потяг

Напередодні новорічно-різдвяних свят, для дітей загиблих учасників АТО/ООС та учасників бойових дій проведено традиційний обласний захід «Новорічний потяг».

16:31 23.12.2019

Виконання бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади за доходами станом на 23.12.2019 року

Станом на 23 грудня 2019 року до бюджету отг м.Тульчин надійшло власних і закріплених доходів загального фонду в сумі 120 946,8 тис.грн., в тому числі за грудень місяць – 7 438,1 тис.грн. Планові показники виконані на 99,6% до  плану на рік із урахуванням внесених змін. Порівняно з відповідним періодом минулого року, обсяг доходів загального фонду зріс на 17 888,9 тис.грн. або на 17,3%.

14:37 23.12.2019

Підопічні-старожили кажуть, що такої щедрості не пам’ятають

Наближаються новорічно-різдвяні свята, які несуть атмосферу чарівності, добра і милосердя. Першим українців вітає Святий Миколай, який за українськими традиціями є символом новорічних свят та втілення людяності, доброти і високих моральних цінностей. День Святого Миколая  став святом взаємодопомоги та турботи, коли рідні вітають один одного, а небайдужі – тих, хто цього потребує.

08:31 23.12.2019