29 Листопада, 2023 р., 11:22
Міжнародний сільськогосподарський кластер «Дністер» у  партнерстві з Департаментом агропромислового розвитку Вінницької ОВА в рамках європейського проєкту «U-CUP-AGRO: Українська кластерна платформа оновлення» проводять панельну дискусію на тему: «Партнерство влади та бізнесу  для підтримки агросектора в умовах кризи».
28 Листопада, 2023 р., 15:14
Постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2023 р. № 1210
27 Листопада, 2023 р., 16:56
 «ГАЗМЕРЕЖІ» нагадує - у вітряну погоду порушується тяга в димових та вентиляційних каналах. Більше того, є загроза утворення так званої «зворотної тяги». За таких умов підвищується небезпека накопичення всередині приміщень смертельно небезпечного чадного газу.
27 Листопада, 2023 р., 11:32
В зимовий період працівники підприємств стикаються з рядом небезпек, які можна уникнути за умови своєчасної профілактичної роботи. Аналізуючи причини нещасних випадків, виникає висновок, що основний акцент повинен бути зроблений на організаційних заходах та інструктажах з охорони праці. Один з ефективних заходів – це систематичні інструктажі з охорони праці, спрямовані на навчання працівників безпечним методам виконання робіт у зимовий період. Особлива увага повинна бути приділена працівникам, чий робочий день проводиться на вулиці, оскільки вони стикаються з різними небезпечними факторами, такими як низька температура та слизька поверхня.
27 Листопада, 2023 р., 11:16
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 27 листопада 2023 року з початку року надійшло 291 258,4 тис.грн. податків і платежів, що становить 96% до плану на рік з урахуванням змін, в тому числі за листопад місяць отримано 23 800,4 тис.грн. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 203 716,8 тис. грн. або 69,9% від усіх надходжень.
26 Листопада, 2023 р., 11:23
26 листопада святкує свій день народження Терліковський Василь Васильович, генеральний директор – голова правління Публічного акціонерного товариства «Маяк», член Тульчинської районної громадської організації «Тульчинське земляцтво»!
25 Листопада, 2023 р., 17:32
25 листопада 2023 року в Тульчині проведи мітинг в пам'ять жертв мільйонів українців, які загинули мученицькою смертю від штучних голодів 1921-1922, 1946 - 1947 років в Україні та дев'яностих роковин Голодомору 1932-1933 років.
24 Листопада, 2023 р., 16:57
В зв’язку з впливом активного циклону 26-27 листопада по Вінницькій області та м. Вінниця очікується ускладнення погодних умов: пориви вітру 15-20 м/с, помірний сніг, вдень 26 листопада значний сніг, хуртовини, утворення снігового покриву, на дорогах ожеледиця.
24 Листопада, 2023 р., 16:21
24 листопада 2023 року в конференц-залі Тульчинської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія ПОБЕРЕЖНИКА відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради, на якому розглянуто 5 питань: