24 Листопада, 2023 р., 15:49
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
24 Листопада, 2023 р., 09:35
Шановний Олександре Юрійовичу! Від імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу прийміть наші найкращі вітання з нагоди Вашого ювілею.
24 Листопада, 2023 р., 08:10
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у роботі!
23 Листопада, 2023 р., 16:22
Грошова допомога на оренду житла для ВПО від чеської гуманітарної організації «Людина в біді» за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України
23 Листопада, 2023 р., 15:37
Обірвалося життя ще одного мужнього захисника, оборонця України, нашого земляка Мазура Василя Васильовича, жителя села Суворовське
21 Листопада, 2023 р., 15:09
Благодійний фонд «Місто Добра» повідомляє, що 20 листопада 2023 року на території центру «Місто Добра» розпочинає функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують поліативного піклування. Всі послуги  в реабілітаційному центрі та хоспісі надаватимуться безкоштовно.
21 Листопада, 2023 р., 15:06
Наразі триває кампанія декларування за 2021 та 2022 роки, яка завершується 31 січня 2024 року. Крім того, від початку 2024 року і до 31 березня 2024 року включно публічні  службовці мають подати декларації за 2023 рік. Ухвалений Верховною Радою України Закон № 3384-ІХ, яким відновлено декларування, вніс низку змін до правил та строків подання декларацій.  Зокрема, зміни стосуються подання виправленої декларації. Відтепер, якщо ви виявили помилку у вже поданій декларації, подати виправлену можливо впродовж 30 днів після подання декларації, проте лише один раз. Раніше декларант мав можливість подати виправлену декларацію до трьох разів упродовж семи днів після подання декларації.
21 Листопада, 2023 р., 15:02
У декларації відображаються відомості про банківські та інші фінансові установи, у яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки або зберігаються кошти, інше майно станом на останній день звітного періоду (за умови, що рахунок відкрито не менше ніж за 30 календарних днів, що передували останньому дню звітного періоду) або протягом не менше половини днів протягом звітного періоду (п. 8-1 ч. 1, ч. 2 ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції»).  Такі відомості зазначаються незалежно від:   того, знаходиться банк, фінансова установа (головний офіс) в Україні чи за кордоном,  типу рахунку,  особи, яка відкрила рахунок, орендувала індивідуальний банківський сейф (комірку) (це може бути суб’єкт декларування, член його сім’ї чи третя особа),  наявності коштів, майна на рахунку, у сейфі (комірці) станом на кінець звітного періоду чи протягом звітного періоду.
21 Листопада, 2023 р., 14:58
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 03 листопада 2023 року № 1143 «Змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки», яку розроблено з метою приведення нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки у відповідність з вимогами Законів України «Про адміністративні послуги» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями».
21 Листопада, 2023 р., 08:32
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи, присвячений Помаранчевій революції 2004 та Революції Гідності 2014 років. Особливого значення свято набуло в умовах повномасштабного вторгнення Росії, яка прагне захопити наші землі та позбавити українців права обирати власне незалежне майбутнє.