01 Вересня, 2021 р., 10:38
28 серпня о 19:00 у Тульчині просто неба глядачі насолоджувалися неперевершеною музикою Євгена Станковича, вічна історія кохання, захоплююча фантасмагорія гоголівських пригод та невичерпна сила українського фольклору – балет «Майська ніч» у виконанні «Київської Опери».
31 Серпня, 2021 р., 16:22
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 30 серпня 2021 року з початку року надійшло 141 092,6 тис.грн. податків і платежів, що становить 94,6% до планових показників на 8 місяців, в тому числі за серпень місяць отримано 19 522,6 тис.грн. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 92 441,7 тис. грн. або 65,5% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 37 007,1 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 21 115,5 тис.грн., плати за землю – 13 417,9 тис.грн., податку на нерухоме майно – 2 328,4 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 76 235,4 тис.грн. субвенцій із державного, обласного та інших бюджетів.
31 Серпня, 2021 р., 16:01
#KidsOperaFestTulchyn2021! Другий день “OperaFest Tulchyn 2021” розпочався з «Аліса в Країні чудес». 28 серпня на OPERAFEST TULCHYN відбулася феєрія для найменших глядачів! Фантастично-дивовижну подорож «Аліса в Країні чудес» за романом-казкою Льюїс Керрол представить Вінницький український академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського.
31 Серпня, 2021 р., 10:51
Тема першого дня  фестивалю – «Враження, емоції, почуття». 27 серпня OPERAFEST TULCHYN відкрила блискавична опера-буфа «VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!), або Театральні порядки та безлад».
30 Серпня, 2021 р., 16:57
30 серпня 2021 року в сесійній залі Тульчинської міської ради відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Тульчинської міської ради.  На конференцію були запрошені :  Весняний Валерій Михайлович, Тульчинський міський голова;Гаврилюк Олександр Анатолійович, голова Тульчинської районної державної адміністрації;  Чуба Віталій Володимирович,  секретар міської ради, Поваляєва Алла Анатоліївна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Побережник Віталій Іванович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Швець Олена Вікторівна , заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,   Чепернатий Сергій Володимирович, заступник голови райдержадміністрації, Скалій Володимир Васильович, заступник голови райдержадміністрації,  Щаблевська Юлія Степанівна, начальник Тульчинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області;  Стовбчата Анастасія Андріївна, голова Тульчинської районної ради Профспілки працівників освіти, керівники закладів освіти та голови профспілкових комітетів.
30 Серпня, 2021 р., 15:36
До відкриття Operafest Tulchyn-2021 у Тульчині пройшла конференція "Культурний ресурс - нова парадигма розвитку громад".
29 Серпня, 2021 р., 16:39
29 серпня - День пам`яті захисників Украіни, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
25 Серпня, 2021 р., 11:11
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 25 серпня 2021 року з початку року надійшло 135 465,2 тис.грн. податків і платежів, що становить 90,8% до планових показників на 8 місяців, в тому числі за серпень місяць отримано 13 895,2 тис.грн. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 88 773,7 тис. грн. або 65,5% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 35 287,5 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 20 767,4 тис.грн., плати за землю – 12 095,2 тис.грн., податку на нерухоме майно – 2 294,1 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 76 080,6 тис.грн. субвенцій із державного, обласного та інших бюджетів.