29 Липня, 2021 р., 14:19
Протягом травня-липня нараховано та профінансовано відпускних з матеріальною допомогою на оздоровлення  працівникам закладів (дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, школи естетичного виховання, позашкільна освіта, міжшкільний навчально-виробничий комбінат та інші заклади) в сумі 32 435,1 тис.грн., в тому числі педагогічним працівникам 27 792,8 тис.грн.
29 Липня, 2021 р., 10:38
22 липня відбулося засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив, де було допущено 13 проектів до голосування із 15 поданих. Відхилено два проекти, які передбачають нове будівництво мереж зовнішнього освітлення  у селах Шура-Копіївська та Білоусівка.
28 Липня, 2021 р., 14:05
З квітня по липень поточного року АТ «Вінницягаз» провів інвентаризацію показань газових лічильників 121 тис. споживачів. Це лише чверть від потреби, тож робота продовжується. Контрольне зняття показань здійснюється контролерами з фотофіксацію даних лічильників за допомогою мобільного додатку. Процедура дозволяє привести показання та нарахування за особовими рахунками у відповідність до фактичного споживання газу. Робота проводиться з врахуванням вимог карантину.
26 Липня, 2021 р., 09:36
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 26 липня 2021 року з початку року надійшло 116 849,7 тис. грн. податків і платежів, що становить 90,6 % до планових показників на відповідний період, в тому числі за липень місяць – 12 354,9 тис. грн.
23 Липня, 2021 р., 17:06
З нагоди відкриття XXXIІ Олімпійських ігор у м. Токіо (Японія) в рамках Всесвітньої акції «Підняття Олімпійського прапора», з метою розвитку олімпійського руху і пропаганди здорового способу життя, в рамках Всеукраїнського проєкту НОК України для залучення більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять фізичною культурою і спортом, учнівська молодь та дошкільнята Тульчинської міської територіальної громади долучились до проведення акції. У рамках заходу«Підняття Олімпійського прапора» 23 липня 2021 року об 11.00 учнівська молодь закладів загальної середньої освіти провела флешмоб на олімпійську тематику у соціальних мережах. Вихованці Тульчинського закладу дошкільної освіти №3, здобувачі освіти Ганнопільського, Тиманівського, Кирнасівського закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, НВК ЗШ І-ІІІ ступенів №3-гімназї м. Тульчина привітали українських спортсменів і побажали перемоги.
23 Липня, 2021 р., 16:52
В усьому світі мільйони дівчат та хлопців залучаються до роботи, що порушує їхні основоположні права та позбавляє їх можливості отримати належну освіту, шкодить здоров’ю.
21 Липня, 2021 р., 15:55
22.07.2021 року в м.Тульчин ТОВ "Вінницька птахофабрика" проведе виїзну роз'яснювальну роботу, щодо можливості працевлаштування жителів міста Тульчин на підприємствах ТОВ "Вінницька птахофабрика". Планується виїзд брендованої машини, яка буде проводити пояснювальну роботу за адресою: м.Тульчин, вул. М.Леонтовича 55Б, із забезпеченням дотримання вимог Постанови Уряду від 11.03.2020 року №211 "Про запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19".
20 Липня, 2021 р., 14:46
Відповідно до програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на території Тульчинської міської ради на 2021 рік у м.Тульчин завершено  виконання робіт з капітального ремонту дорожнього покриття по вул.  Петра Захарова. Вартість робіт згідно  договору складає  1 951 тис.грн. Підрядником ФОП «Григор’янц А.В.»  проведено підготовчі роботи , виправлено автогрейдером профіль основи щебеневої  дороги,  влаштовано  435 м.п.  асфальтобетонну товщиною 80 мм та улаштовано 240 м.п. тротуару.
20 Липня, 2021 р., 08:20
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу щиро вітаємо Вас з Днем народження та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту Вам і Вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.
19 Липня, 2021 р., 16:29
19 липня 2021 року відбулося спільне засідання постійної комісії з питань будівництва і архітектури, охорони природи, екології, благоустрою та комунальної власності та комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності, етики, законності та зв’язків з громадськістю