13 Липня, 2021 р., 10:27
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 13 липня 2021 року з початку року надійшло 110 863,7 тис. грн. податків і платежів, що становить 85,9 % до планових показників на відповідний період, в тому числі за липень місяць – 6 368,9 тис. грн.  Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 74 250,4 тис. грн. або 67,0 % до усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 26 535,2 тис. грн., з них надійшло єдиного податку – 15 607,8 тис. грн., плати за землю – 9 114,2 тис. грн., податку на нерухоме майно – 1 745,7 тис. грн.  Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до бюджету громади надійшло 69 842,0 тис. грн. субвенцій із державного, обласного та інших бюджетів.
13 Липня, 2021 р., 08:08
ІV міжнародний фестиваль Operasfest Tulchyn у легендарному палаці Потоцьких!
12 Липня, 2021 р., 11:58
ПАМ’ЯТКА з охорони праці щодо дотримання вимог безпеки при проведенні зернозбиральних робіт
09 Липня, 2021 р., 16:54
09 Липня, 2021 р., 12:19
Третій обласний фестиваль авторської пісні "Вклонімося матері", який буде проходити 10.07.2021 р. о 15:00 у с. Долиняни.
09 Липня, 2021 р., 09:29
Сьогодні, 8 липня, в «УКРІНФОРМ» відбувся брифінг з нагоди проведення IV міжнародного оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2021, що з 27 по 29 серпня пройде просто неба у місті Тульчин Вінницької області. Прем’єри, мюзикли, опери та балети, яскраве ексцентрик шоу, фентезі рок-опера, фантастична музична подорож для дітей, візуальні, вогняні шоу та багато інших сюрпризів! Протягом трьох днів феєрія мистецтва вируватиме для тисяч глядачів, які приїдуть на фестиваль з усіх куточків України. На OPERAFEST TULCHYN-2021 виступлять найкращі колективи з України та солісти з Канади, Польщі, Словаччини, України й Італії. А на всі три дні місто Тульчин стане епіцентром культурного життя України. На брифінгу організатори OPERAFEST TULCHYN, Перший заступник Міністра культури та інформаційної політики, керівники театрів-учасників та партнери детально розказали про все, чим буде вражати фестиваль, який цього року проходить за підтримки Українського культурного фонду, генерального спонсора – Благодійного фонду «МХП – Громаді» та амбасадорів і багаторічних друзів, які завжди поруч – народних депутатів України Лариси Білозір та Миколи Кучера. Всі разом з головним організатором фестивалю – ГО «Інститут культурної політики» – та Тульчинською територіальною громадою об’єдналися для того, щоб фестиваль після дворічної перерви, викликаної світовою пандемією, повернувся до Тульчина із новою мистецькою місією.
09 Липня, 2021 р., 08:43
08 липня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади психолога комунальної установи «Тульчинський центр професійного розвитку педагогічних працівників Тульчинської міської ради Вінницької області». Переможцем конкурсу визначено Романюк Оксану Володимирівну, яка за результатами письмового іспиту на знання законодавства України у сфері загальної середньої та дошкільної освіти набрала найбільшу кількість балів.
08 Липня, 2021 р., 17:11
7 липня 2021 року на базі спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ відбувся дитячий турнір з мініфутболу, присвячений 30-річчю Незалежності України. 7 липня 2021 року  на майданчику  із штучним покриттям Тульчинської ДЮСШ відбувся перший дитячий турнір з футболу із низки запланованих  в усіх вікових категоріях дитячо-юнацького футболу в рамках спортивно-масових та оздоровчих заходів з нагоди 30-річчя Незалежності України.
07 Липня, 2021 р., 16:24
Індустріальний парк — великий інвестиційний проєкт, мета якого — створення інфраструктури і умов для сталого промислового розвитку громади.
07 Липня, 2021 р., 15:38
06 липня 2021 року В.о. начальника Немирівського відділення Управління ВД ФСС України у Вінницькій області Таміла Білієнко разом з Тетяною Ремешевською – заступником начальника відділу медичних та соціальних послуг Управління ВД ФСС України у Вінницькій області провели нараду в КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради.