01 Липня, 2021 р., 14:52
До загального фонду бюджету Тульчинської міської територіальної громади за січень-червень 2021 року надійшло 104 494,8тис.грн. власних доходів, що становить 94,4% до планових показників на звітний період, невиконання плану складає 6 247,5тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року у співставних умовах надходження зросли на 18 632,1 тис.грн. або на 21,7%.
30 Червня, 2021 р., 16:29
30 червня 2021 року відбувся особистий виїзний прийом громадян заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Поваляєвою А.А. в с.Шура- Копіївська та Сільниця.
29 Червня, 2021 р., 16:26
29 червня 2021 року відбувся особистий виїзний прийом громадян заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Побережником В.І. в с.Зарічне.
29 Червня, 2021 р., 16:09
27 червня в с. Білоусівка Тульчинської громади відбувся IV обласний фестиваль народної творчості ім. Костя Широцького «Кроковеє колесо».
29 Червня, 2021 р., 14:23
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 29 червня2021 року з початку року надійшло 102 028,8тис.грн. податків і платежів, що становить 92,1% до планових показників  на І півріччя, в тому числі за червень місяць – 16 385,2тис.грн.
28 Червня, 2021 р., 10:05
Шановна громадо! Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання із визначним державним святом - Днем Конституції України!
25 Червня, 2021 р., 16:45
Відповідно до програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на території Тульчинської міської ради на 2021 рік у м.Тульчин виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Заводський. Вартість робіт згідно договору складає  800 тис.грн.. Фінансування робіт здійснено за рахунок коштів місцевого бюджету  та коштів жителів провулку (67 тис. грн.) на умовах співфінансування.  Підрядником ТОВ «Віндор» проведено підготовчі роботи, виправлено автогрейдером профіль основи щебеневої  дороги та  влаштовано  2240 кв.м. асфальтобетонну товщиною 50 мм.
25 Червня, 2021 р., 15:59
В березні 2021 року Благодійний Фонд «МХП-ГРОМАДІ» оголосив конкурс на підтримку соціальних ініціатив для розвитку громад. Холодівський заклад дошкільної освіти  «Жайворонок» активно включився у написання проєкту «Кімната дитячих снів»  та  здобув перемогу. За результатами   конкурсу заклад отримав наступне фінансування:
25 Червня, 2021 р., 11:48
25 червня 2021 року в м. Тульчині відбулись урочистості з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України за участю Тульчинського міського голови Валерія Весняного, голови райдержадміністрації Олександра Гаврилюка, голови районної ради Василя Неборецького, керівників (представників) підприємств, установ, організацій, громадських формувань, ЗМІ. Керівники міста та району привітали присутніх з важливим державним святом, вручили почесні грамоти Тульчинської міської ради, Тульчинської районної державної адміністрації та Тульчинської районної ради, грошові винагороди та квіти. Для учасників заходу прозвучали тематичні вокальні та хореографічні номери у виконанні працівників та творчих колективів КЗ «Центр культури та дозвілля», юних і талановитих солістів, вокальний ансамблю "Мрія" ВСП "Тульчинського фахового коледжу ветеринарної медицини БНАУ".